gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Çocuğunuz Bırakın Evi Dağıtsın; Zeki Olsun

Konu, 'Çocuk Sağlığı ve Eğitimi' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Çocuğunuz binbir zahmetle topladığınız evi dağıtıyorsa ona kızmaktan vazgeçin! Çünkü yurtdışında yapılan bir araştırma, dağınık çocukların zeka gelişiminin daha iyi olduğunu ortaya çıkardı. DAĞINIK ÇOCUKLAR DAHA ZEKİ
    Zeka gelişiminde deneyimlerin çok önemli olduğunu, çocukların da etrafı karıştırarak deneyim elde ettiklerini vurgulayan uzmanlar, özellikle annelerden bu konuda biraz daha esnek olmalarını istiyor. Uzmanlar; çocukların etrafı karıştırarak bazı şeyleri daha çabuk öğrendiğini, bu yüzden de annelerin zeka gelişimleri için çocuklarının hareketli olmalarına ve ortalığı karıştırmalarına izin vermeleri gerektiğini belirtiyor.

Çocuğunuz Bırakın Evi Dağıtsın; Zeki Olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zeki çocuk

zeki çocuk

Üniversite yemekhanesine giren bir öğrenci tüm yerler dolu olduğundan gidip üniversite profesörünün oturduğu masaya oturmuş. Profesör kaşlarını çatarak: " Okuzler ve kuslar ayni masada oturamaz!" Ogrenci: "O zaman ben ucuyorum..." Profesor cevaba cok sinirlenmis, sinavda ogrenciye takmis ve sinavini basarisiz gecmesi icin elinden geleni yapmis. Yanliz...
  2. Bırakın evi dağıtsın, zeki olsun

Bırakın evi dağıtsın, zeki olsun

Ayy önceden deli olurdum evi dağıtmasına.Çünkü ben özene bezene topluyorum düzenliyorum o küçücük elleriyel 2 dk da alt üst ediyor:DAma artık uğraşmıyor kendi dağıtıp kendi topluyor:D Bırakın evi dağıtsın, zeki olsun Çocuğunuz binbir zahmetle topladığınız evi dağıtıyorsa ona kızmaktan vazgeçin! Çünkü yurtdışında yapılan bir araştırma, dağınık çocukların zeka gelişiminin daha iyi olduğunu...
  3. Gebelikte Balık Yiyin Çocuğunuz Zeki Olsun

Gebelikte Balık Yiyin Çocuğunuz Zeki Olsun

Bildiğimiz üzere balık kişiyi zeki yapar.Annnelerimiz bizlere zorla yedirir hatta kafama vurur benim ye yede aklın başına gelsin der :deli: Uzmanaların verdiği bilgiye göre hamileyken de bebeğime faydaları varmış bu bilgileri sizlerle paylaşıyorum. Beslenme ve Diyetetik Uzmanı Rabia Yıldız, Türkiye`nin 3 tarafının denizlerle çevrili olmasına rağmen birçok ülkeden daha az balık...
  4. Dağıtım

Dağıtım

Çanakkale'ye de dağıtım yapılacak mı?Dağıtılacaksa ne zaman dağıtılacak?
  5. Oda içinde ev çocuk odası olsun

Oda içinde ev çocuk odası olsun

Ev şekilinde çocuk odası Ev şeklinde çocuk yatağı Bu ev şeklinde çocuk odası ile çocuğunuzunda kendine ait bire evi olacak. Yatağın çalışma masasının derli toplu bir arada olduğu hoş bir çocuk odası örneği olmuş.

Sayfayı Paylaş