gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Çocuğunuza ev yapabilirsiniz meleklerim

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Ev şeklinde genç yatağı Genç odası için dekorasyon fikri
    Genç odası takımlarından beğendiğiniz aldınız oda hazır. Ama sihirli bir dokunuşla odayı dahada güzelleştirmek ister misiniz meleklerim? Bu yatak üstünde ev şeklinde perdeyi sizde evinizde dikebilirsiniz meleklerim.

Çocuğunuza ev yapabilirsiniz meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bayram çikolatasını evde yapabilirsiniz

bayram çikolatasını evde yapabilirsiniz

Ekonomik olsun derseniz sizde çikolatanızı evde hazırlayabilir ,misafirlerinize sunabilirsiniz...Bütçenizi sarsmadan çikolata yemek isterseniz buyrun yapın:) 150 gram şeker, 150 gram fındık, 300 gram bitter çikolatadan 20-25 ikramlık el yapımı çikolata çıkıyor. Bilim adamlarına göre, mutluluk hormonu ''endorfin''i harekete geçiren, çocukların vazgeçilmezi olduğu kadar yetişkinlerin de...
  2. Çatallardan notluk yapabilirsiniz melekler.

Çatallardan notluk yapabilirsiniz melekler.

Notluk modelleri Çatal notluk Buzdolabı süsünü sevmiyorum. O yüzden birtane düz krem rengi dışında buzdolabı süsüm yok. O buzdolabı süsümüde notluk olarak kullanyorrum:) Özellikle tarife bakarak yemek yapıyorsam kağıdı buzdolabı süsüne sıkıştırıyorum. Hem bakıyorum hem yapıyorum:) Bu çataldan yapılmış notlukları da çok beğendim.
  3. Taşlı Saati evde kendinizde yapabilirsiniz meleklerim

Taşlı Saati evde kendinizde yapabilirsiniz meleklerim

Taşlı saat örneği Taşlı dekorasyon ürünleri Swaroski taşlar artık bir çok yerde satılıyor. Sizde onlardan temin edip istediğiniz bir objeyi taşlarla süsleyebilirsiniz. Taşlı masa saati harika olmuş. Sizde istediğiniz objeyi süsleyerek salon dekorasyonunuza ışıltı katabilirsiniz.
  4. Rujunuzu Evinizde Yapabilirsiniz!

Rujunuzu Evinizde Yapabilirsiniz!

evde ruj yapımı, evde ruj nasıl yapılır, ev yapımı ruj Sevgili melekler, artık herşeyn ev yapımı olanı tercih ediliyor ve bu gıda maddeleriyle sınırlı değil. ize hazırlayabilTemizlik malzemelerinden tutun kişisel bakım ürünlerine kadar herşey evde hazırlanabiliyor. İşte bunlardan biri olan rujunuzu da evde kendi kendinize yapabilirsiniz. Nasıl mı? Bitkisel formüllerle kendi rujunuzu...
  5. Çocuğum iştahsız ne yapabilirim?

Çocuğum iştahsız ne yapabilirim?

çocuklarda iştahsızlık,çocuğumun yemek yemesi için ne yapmalıyım,iştahsız çocuğun beslenmesi,çocuklarda yeme problemi hakkında bilgiler * İştahsız olan çocukların ilk olarak çocuk doktoru tarafından muayene edilmesi gerekir. İştahsızlığın demir eksikliği, mide problemleri vb. şeklinde pek çok fizyolojik sebebi olabilir. Bunun dışında çocuğun iç dünyasında yaşadığı bazı sorunlar da...

Sayfayı Paylaş