gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Çocuğunuza kur kaldır oyun çadırı yapın

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Çocuk çadırı Çocuk oyun çadırı örnekleri
    Çocuğunuza kendi ellerinizle oyun çadırı hazırlamak istemez misiniz? İhtiyacınız olan kumaş ve çıta. Bu örnekte beyaz kumaş kullanılmış olsa da siz çocuklarınızın sevdiği kahramanın olduğu kumaşları da kullanabilirsiniz. Çocuğunuz çadırdan çıktığınd kaldırabilirsiniz. Böylece bir çocuk oyun odası gibi bir alan olacaktır.

Çocuğunuza kur kaldır oyun çadırı yapın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. elma kurdu oyunu

elma kurdu oyunu

elma kurdu tv elmakurdutv elmakurdu tv elma kurdu parmak oyunu wwwelmakurdutv Aldım elime bir elma(eller yuvarlak yapılır) böldüm onu dört parçaya(iki elle döre bölme hareketi yapılır) aaaaa o da ne yol alıyor yavaş yavaş(kol üzerine parmaklarla yürüme hareketi) elma kurdu bu arkadaş çık çık çık sevimli kurtçuk ( iki parmakla tırmanma hareketi) elmadan bana da ver olurmu kurtçuk
  2. Çocuklarınıza eğlenceli oyun odaları

Çocuklarınıza eğlenceli oyun odaları

Evinizde çocuklarınız için eğlenceli bir oyun odası hazırlamak istiyorsanız, size pratik bir kaç önerimiz var. Çocuk odasının evinizin en renkli köşesi olmasını istiyorsunuz.... Ama aynı zamanda çocuklarınız için güvenli ve içinde vakit geçirmeyi seveceği bir yer olması da sizin için çok önemli. Bu tür isteklerinizde kesinlikle haklısınız. Çocuğunuz evinizin neşesi ve siz onun güvenliğini ve...
  3. Çocuk için Oyun

Çocuk için Oyun

Çocuk ve Oyun İnsanlar doğar doğmaz dış dünyayı duyu organları aracılığı ile tanımaya başlar. Çevresinde bulunan her nesne onun için uyarıcı ve öğretici niteliğindedir. Duygusal ve fiziksel gelişim açısından, en doğal ve en aktif öğrenme ortamı oyun sırasında oluşmaktadır. Oyun, çocuğun hayal gücünü ve yaratıcılık yeteneğini geliştirir, düşünmeyi ve keşfetmeyi öğrenmesini, kendisine...
  4. Dedikodu Yapın Sağlıklı Kalın

Dedikodu Yapın Sağlıklı Kalın

dedikodu Başlığı görünce kendinizi''aaaaaa''demekten alamadığınıza eminim:D:D:DŞaşırmayın çünkü doğru söylüyorum.Dedikodu yaparak sağlıklı kalabilirsiniz.Yani dedikodu yapmak sağlığa iyi geliyormuş.!!!Bence saçma bir durum.Yani başkaları hakkında konuşarak nasıl sağlıklı kalabiliriz ki:zuha:Bu uzmanlar biraz şaşırmış olmalı:DArtık neye,nasıl bir kulp bulacaklarını şaşırdılar:DYada kafaları...
  5. Kuru dallarla mumluk yapımı

Kuru dallarla mumluk yapımı

kuru dallarla Mumluk yapımı Dekoratif mumluk modelleri Kuru dallarla çok güzel dekorasyon fikirleri çıkıyor ortaya. Duru dallar duvarlarda hayat buluyor hatta bazen çiçek açıyor. Şimdide kuru dallarla mumluk örneklerini paylaşacağım meleklerim. Benim görselliği çok hoşuma gitti ama mum kuru dalları tutuşturur mu orasını bilemiyorum. Mumu yakmayıp dekorasyon amaçlı kullanacaksanız bence çok...

Sayfayı Paylaş