gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çocuğunuzu nasıl uyutuyorsunuz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Melekler, ben ebnim sıpayı kollarımda sallıyorum artık gücüm kalmadı ne olur söyleyin sizdemi benim durumumdasınız? Ayağıma alayım diyorum kıyamet kopuyor.Nasıl alışacak bilmiyorum :S

Çocuğunuzu nasıl uyutuyorsunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklarda kabızlık nasıl giderilir ?

Çocuklarda kabızlık nasıl giderilir ?

Çocuklarda kabızlık nasıl giderilir nasıl geçer nasıl oluşur ? 7 yaşındaki oğlum baya kamızlık sorunu yaşıyor okulada gidiyor hareketlide ama bir türlü geçiremiyoruz. İlaçta kullanmak istemiyorum kızlar. Bir yöntem söyler misiniz bana lütfen.
  2. İlkbaharda Çocuklar Nasıl Giydirilmeli ?

İlkbaharda Çocuklar Nasıl Giydirilmeli ?

baharda çocuklar nasıl giydirilmeli bebekler nasıl giydirilmeli Malum melekler, Şubat ayı bitti sayılır. Önümüz Mart ayı. Mart ayının da yarısı yaz yarısı kış derler. Uzun lafın kısası bahar geldi çok şükür :) Havaların tam olarak ısınmadığı ancak çok ta soğuk olmadığı bu günlerde , bebeklerimizi çocuklarımızı nasıl giydireceğimizi şaşırırız. Bunun için aşağıda ki makalemizde versdiğimiz...
  3. İnat Çocuklarla Nasıl Başedilir ?

İnat Çocuklarla Nasıl Başedilir ?

inat çocuğa nasıl davranmalı inatlaşan çocuğa nasıl davranmalı Sevgili melekler, çocuk büyütmek zor zanaat :) İnsnaın ömründen ömür gidiyor doğrusu. Ancak verdiğiniz emek, çaba ve sevgi size terbiye ve saygı olarak dönebiliyorsa ne mutlu size :) Çocuk büyütürken en zorlanılan durumlardan biri de inatlaşan çocuktur. İnat çocuğa nasıl davranmalı, ne yapmalı, ne yapmamalı, uzmanların ağzından...
  4. 2 yaşında çocuğu olanlar nasıl uyutuyorsunuz

2 yaşında çocuğu olanlar nasıl uyutuyorsunuz

Arkadaşlar merhaba 2 yaşında bir kızım var ve zaman zaman uyku problemi yaşıyoruz. Siz çocuklarınızı nasıl uyutuyorsunuz, gece uyanıyorlarmı, uyku düzenleri nasıl ?
  5. nasıl kilo alınır (çocuklarda)

nasıl kilo alınır (çocuklarda)

çocuklarda nasıl kilo alındığını lütfen yazın kızım hiçbirşey yemiyor ve iştahı çok kapalı

Sayfayı Paylaş