gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çocuğunuzu nasıl uyutuyorsunuz?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Melekler, ben ebnim sıpayı kollarımda sallıyorum artık gücüm kalmadı ne olur söyleyin sizdemi benim durumumdasınız? Ayağıma alayım diyorum kıyamet kopuyor.Nasıl alışacak bilmiyorum :S

Çocuğunuzu nasıl uyutuyorsunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sporcu çocuk nasıl beslenmeli?

Sporcu çocuk nasıl beslenmeli?

Spor yapan çocukların beslenmesi daha da önem kazanır. Günde 1.5-2 saatten fazla egzersiz yapan çocuk, ekstra besinlere ihtiyaç duyar Dilara Koçak Tüm çocuklar için dengeli ve yeterli beslenme önemlidir ancak çocuğunuz sporla uğraşıyorsa büyüme ve gelişmesiyle spor performansının kalitesi için bu konuda daha dikkatli olmak gerekir. Çocuğunuz, aktivite düzeyine göre ekstra besinlere ihtiyaç...
  2. Çocuk Odaları Nasıl Yerleştirilmeli

Çocuk Odaları Nasıl Yerleştirilmeli

İçimizde büyüyen bizden parçanın o bitmek bilmeyen 9 aylık mücizevi maratonunda zaman nasılda hızlıca akıp gidiyor. ultrasonda gördüğümüz kalp atışlarıyla ya da karnımızdaki ufacık hareketleriyle aslında sadece varlığını duyduğumuz andan itibaren bile mutluluk hormonlarımızı coşturan, geçmek bilmeyen zamanlardaki özlem dolu günlerin sonunu sabırsızlıkla beklerken, içimizden o melek için...
  3. Çocuklarımıza ahireti nasıl anlatmalı?

Çocuklarımıza ahireti nasıl anlatmalı?

kıyamet alameti Bu soruyu hep soruyorum kendime oğluma nasıl anlatsam die.İnternette gezinirken böyle bir yazı gördüm ve okudum.Hekimoğlı ismaile ait bir yazı ve gerçekten de çok güzel bilgiler paylaşmış.Teşekkürler. Ahiret bilinmiyor görülmüyor diyenlere deriz ki; bir zamanlar bilinmeyen ve görülmeyen çok şey vardı. O zaman görülmeyen ve bilinmeyenler şimdi görülüyor. Mesela...
  4. Çocuğum Okulda Nasıl Besleniyor ?

Çocuğum Okulda Nasıl Besleniyor ?

Yakında okullar açılacak, çocuğum okulda nasıl besleniyor, yada beslenmesi nasıl olmalı neler yemeli kızlar. İlkokul birinci sınıfa yeni başlayacakta bana önerileriniz neler teşekkürler.
  5. 2 yaşında çocuğu olanlar nasıl uyutuyorsunuz

2 yaşında çocuğu olanlar nasıl uyutuyorsunuz

Arkadaşlar merhaba 2 yaşında bir kızım var ve zaman zaman uyku problemi yaşıyoruz. Siz çocuklarınızı nasıl uyutuyorsunuz, gece uyanıyorlarmı, uyku düzenleri nasıl ?

Sayfayı Paylaş