gebe
  1. cansu06

cansu06 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Çocuğunuzun farkı olsun...

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında cansu06 tarafından paylaşıldı.

ÇOCUKLARINIZIN GÜZELLİĞİNE GÜZELLİK KATACAK SAÇ BANTLARI, AYAK BANTLARI, KRAVATLAR BURADA...

Çocuklarınızı daha da sevimli bir hale getirin. Çocuğunuzun farkı olsun...

www.melegimicin.com

melegimicinresim.jpg

Çocuğunuzun farkı olsun... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğunuz Dahi Olsun

Çocuğunuz Dahi Olsun

Çocuğunuz Dahi Olsun Avusturalya’da 30 yılı aşkın bir süredir uygulanan Kindyroo artık Türkiye’de! Bebekler ve çocuklar için ‘gym’ veya ‘oyun grupları’ndan çok daha öte bir anlam taşıyan Kindyroo hakkında merak edilenleri Kindyroo Eğitmeni Aynur İbrişim’den aldık. Çocukların ruhsal, bedensel ve sosyal açıdan gelişmesinin temelinde ne yatmaktadır? Aynur İbrişim: Bir insanın yaşamı boyunca...
  2. MutLuLuk oLsun ÇocukLarın Adı

MutLuLuk oLsun ÇocukLarın Adı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kendine güvenen çocukların farkı...

Kendine güvenen çocukların farkı...

19 Haziran 2008 21:36 Yaşamları üzerinde kontrol sahibi olduklarına inanan çocukların, yetişkinliklerinde beden sağlıkları daha iyi durumda bireyler oldukları belirlendi. Psychosomatic Medicine´ dergisinde yayınlanan çalışmada, ´kontrol odağı´ özelliklerinin sağlık sorunları üzerindeki etkisi araştırıldı. İçsel ve dışsal olarak ayrılan ´kontrol odağı´, bireylerin kendileri ya da dışarıdaki...
  4. Senden Çocuğum Olsun İstiyorum

Senden Çocuğum Olsun İstiyorum

Bir aralar Berdan Mardini`nin güzel bir şarkısı vardı,"senden çocuğum olsun istiyorum" diye işte bizde bunları degiştirdik biraz uğraştık, komik hale getirdik nasıl mı işte böyle.. senden cocugum olsun istiyorum Kaynak : yorumla.net - senden cocugum olsun istiyorum diyalogları......... -peki..bagliyorum su anda -nereye la? -cocuk yapim merkezine.. -Allah'im..Neden butun dengesizler...
  5. düzenli beslenen çocuk ile beslenmeyen çocuğun gelişim farkı

düzenli beslenen çocuk ile beslenmeyen çocuğun gelişim farkı

düzenli beslenen çocuk ile beslenmeyen çocuğun gelişim farkı yazar mısınız lütfen rica ediyor ve bekliyorum cevabı

Sayfayı Paylaş