gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Çocuk (2007) - Çocuk ( Yönetmen: Onur Ünlü )

Konu, 'film afişleri ve resimleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

onur ünlü çocuk 2007
    Yapımcılığını Plato Film Sinan Çetin’in yaptığı “ÇOCUK” isimli Türkiye’nin ilk fantastik çocuk filmi
    18 Ocak 2008’de vizyona giriyor.

Çocuk (2007) - Çocuk ( Yönetmen: Onur Ünlü ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oyuncu Meltem Cumbul, hangi ünlü yönetmenle birlikte ?!!

Oyuncu Meltem Cumbul, hangi ünlü yönetmenle birlikte ?!!

meltem cumbul lost Oyuncu Meltem Cumbul, hangi ünlü yönetmenle birlikte ?!! Oyuncu Meltem Cumbul, geçtiğimiz yıl Amerika`ya gittiğinden beri ünlü TV dizisi `Lost`un 25 yaşındaki oyuncusu Marc Senter`la aşk yaşadığını söylemişti. Meltem`in genç aşkıyla evlilik planları yaptığı konuşuluyordu. Ancak, güzel...
  2. Onur

Onur

Kişi rüyasında onurunu kaybedip üzülürse, tatlı bir söz duyacaktır.
  3. Yönetmen Mahsun

Yönetmen Mahsun

ünlü şarkıcılşarımızdan Mahsun Kırmızıgül son günlerde iyiden iyiye yönetmenliğe soyundu..... MAHSUN, YILMAZ’IN MİRASÇISIDIR! FATOŞ GÜNEY, MAHSUN KIRMIZIGÜL’Ü YILMAZ GÜNEY’İN MİRASÇISI İLAN ETTİ: “İKİSİ DE AYNI KÜLTÜRDEN. ‘GÜNEŞİ GÖRDÜM’Ü İZLERKEN KENDİMİ YILMAZ GÜNEY FİLMLERİNİN İÇİNDE SANDIM. YILMAZ YAŞASAYDI, ONU DESTEKLERDİ.” Yaşasaydı bugün 72 yaşına basacak olan Yılmaz Güney’in eşi...
  4. Ünlü Yönetmen Yusuf Kurçenli hayatını kaybetti

Ünlü Yönetmen Yusuf Kurçenli hayatını kaybetti

Ünlü Yönetmen Yusuf Kurçenli hayatını kaybetti lütfen onun adınada bu haberi detaylı açın kızlar.
  5. Şöhreti Bulduktan Sonra Yönetmen Sevgilisini Terkeden Ünlü Kim??

Şöhreti Bulduktan Sonra Yönetmen Sevgilisini Terkeden Ünlü Kim??

Yalan Dünya Nurhayat Haberi Gupse Özay Haberi Yalan Dünya dizisinin Nurhayat'ı yani Gupse Özay şöhret olduktan sonra bakın ne yaptı....Şöhretin kapılarını açan yönetmen sevgiliyi şöhret olduktan sonra terkeden Gupse Özay kazandığı paralarla 2 bin euro ya deniz manzaralı bir ev kiralamış...Biliyorsunuz ki dizide rol almasından sonra bir araba reklamında da oynamıştı Nurhayat ondanda 450 bin...

Sayfayı Paylaş