gebe
  1. semali

semali Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çocuk bakılır

Konu, 'İş ve Kariyer' kısmında semali tarafından paylaşıldı.

kumburgazdaki yazlık evimde yaz tatili boyunca 4-8 yaş arası çocuk bakılır. çalışan annelerin çocuklarının da tatile ihtiyacı var. tatil ödevlerine de yardımcı olunur günlük ücret masraflar hariç 40 tl

çocuk bakılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deriye nasıl bakılır...

Deriye nasıl bakılır...

özcan ata Deriye nasıl bakılır... Antika eşyalar hayatımıza girerken ister istemez bir bilgi birikimini, öğrenme dürtüsünü de beraberinde getirir. Belki de bu nedenle antika tutkunlarının, bu işe gönül verdikten sonra hayat çizgisi hep değişir. Bretz'in sahibi Özcan Ata, antika mobilyalar arasında deri döşemeli mobilyaların çok özel bir yere sahip olduğunu söylüyor....
  2. Ateş Falı'na bakılır hanımmmm:)

Ateş Falı'na bakılır hanımmmm:)

bedava fal çeşitleri ateş falı bak ücretsiz fal bakan medyumlar gerçekleşen fallar ücretsiz bakan medyumlar “Ateşe Bakma” da denilen bu fal daha çok Orta Doğu ve Afrika’da yaygındır. Bu tür fala bakanlara göre; ateşe bakarak gelecek hakkında birtakım şeyler söylemek mümkündür. Bu tür falda, “kor” halindeki ateşi inceleyerek, görülen şekillerden anlam çıkarılmakta ve gelecekle ilgili şeyler...
  3. Periler tarotuna nasıl bakılır

Periler tarotuna nasıl bakılır

peri tarotu nasıl bakılır peri falı tarot nasıl bakılır video melek kartlarına melek tarotu Deste tarotu, Celtic tarot, Aşıklar tarotu derken işte dünya çapında canlanan bir eski tarot yöntemi daha... Bu Tarot çeşidini size daha önce anlatmıştım... hatırlamak isterseniz.. hemen link ekliyorum.. http://www.meleklermekani.com/tarot-ozel-bolumu/153322-fairy-peri-tarot-destesi.html Bu...
  4. kahve falı bakılır

kahve falı bakılır

kahve falı bakalım facebook kahve falı fala inanma falsız kalma diyenlerdenmisiniz.arayın kahve falınıza bakalım.memnunu kalacaksınız.:m.c:
  5. Lale Bitkisi Nasıl Bakılır?

Lale Bitkisi Nasıl Bakılır?

kızlar ben terasımda lale yetiştirmek istiyorum acaba lale Bitkisi Nasıl Bakılır? bu konuda bilgisi olan var mı?

Sayfayı Paylaş