gebe
  1. deniz derya

deniz derya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çocuk bakmak istiyorum

Konu, 'Sağlık İçin Bilgiler' kısmında deniz derya tarafından paylaşıldı.

merhaba bayanlar ben evimde çocuk bakmak istiyorum. ilgilenenler mesaj atsın. :bathbaby:

:kafa::gathering:

çocuk bakmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bergüzar'dan iki çocuk istiyorum"

Bergüzar'dan iki çocuk istiyorum"

Bergüzar'dan iki çocuk istiyorum" Tan Sağtürk, 'Bir an önce sevgilim Bergüzar'la evlenip çocuk yapmak istiyorum' dedi. Ünlü balet Tan Sağtürk, 'Binbir Gece' dizisinin 'Şehrazat'ı Bergüzar Korel'le evlenip yuva kurmak istediğini açıkladı. Korel'le çok uyumlu bir beraberlik yaşadıklarını belirten Sağtürk açıklamalarını şöyle sürdürdü:...
  2. Bakmak

Bakmak

Bir şeye ilgi duyarak bakmak, o şeyi elde etmeye; Sağına, soluna bakmak arkadaşına düşkün olmaya, aile fertlerine ihtimam göstermeye, Namaz içindeyken sağa sola yahut bakılması mekruh olan alana bakmak ahiret nimetlerini küçümsemeye ve dünyaya meyletmeyee, İlgilenmeksızın sadece bakmak, insanı uyaran ve ibret veren şeyleri görmezlikten gelmeye, tenkit edilen durumu düzeltmek için bir gayret...
  3. Senden Çocuğum Olsun İstiyorum

Senden Çocuğum Olsun İstiyorum

Bir aralar Berdan Mardini`nin güzel bir şarkısı vardı,"senden çocuğum olsun istiyorum" diye işte bizde bunları degiştirdik biraz uğraştık, komik hale getirdik nasıl mı işte böyle.. senden cocugum olsun istiyorum Kaynak : yorumla.net - senden cocugum olsun istiyorum diyalogları......... -peki..bagliyorum su anda -nereye la? -cocuk yapim merkezine.. -Allah'im..Neden butun dengesizler...
  4. Erkek Çocuk İstiyorum

Erkek Çocuk İstiyorum

Erkek Çocuk İstiyorum kelimesini hala ülkemizde pek çok kişiden duyarsınız ve erkek çocuk sahibi olmak için bir çok yönteme başvurular.Eskiden bunun için doğal yöntemler kullanırlardı ve başarı olurdu ama %100 değildi şimdi ise tıpbın ilerlemesi ile ne kadar söylemeselerde bunu başarıyorlar. Erkek Çocuk Sahibi Olmak İçin Yöntemler 1-Tıbbi Yöntem Bu yöntem için öncelikle 20 bin dolarınız olmalı...
  5. Levent Ertan Güzele Bakmak Sevap Şarkı Sözü istiyorum sizden

Levent Ertan Güzele Bakmak Sevap Şarkı Sözü istiyorum sizden

merhaba arkadaşlar ben sizden Levent Ertan Güzele Bakmak Sevap Şarkı Sözü paylaşımında bulunmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş