gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Çoçuk bezi stokladınızmı :))

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Bebek bezi pastası bebek bezi
    Her anne adayının mutlaka eyvah bez stoklamalıyım dıye dusuncesi vardır bence :)
    ben 10 paket filan stoklamıştım :lau:

Çoçuk bezi stokladınızmı :)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bez

Bez

# Okunan Rüya Tabiri : Bez Yeni ve kullanılmamış olan bez yolculuğa, bunu sarılmış halde yahut top olarak görmek yolculuktan vazgeçmeye, el bezi temizlik ve misafire, maldaki berekete, Çocuk bezi kız için evlenmeye, evli kadın için çocuğa, diğeryleri için önce üzen, sonra mahiyetii anlaşılınca sevince vesile olan habere, Paspas bezi, toz bezi ve diğer kullanım amaçlı bezler zorlukla beraber...
  2. Çıldırtan çoçuk soruları...

Çıldırtan çoçuk soruları...

Oğlum da bunları bende yaşamıştım...yaşayanlar bilir sabır ..sabır..sabır anne baliklar su içer mi ? -......... eniste bu ne? -çakmak (1 dakka sonra) -eniste bu ne? -çakmak ... -eniste bu ne? -çakmak bahadir ... -eniste bu ne? -gazoz kapagi -olur mu o çakmak! anne ben kurt olsam ablam da ormanda kuzu olsa o zaman benden korkar mi? oglum çik yukari babaannenden biraz...
  3. Çoçuk çizmeleri

Çoçuk çizmeleri

çocuk çizmeleri Çoçuklarımızın sağlığı herşeyden önemlidir okula giderken, gezmeye giderken, oyun oynarken vs mutlaka ayakları sıcak kalması lazım onlar için çok şirin çizmeler buldum :deli: Ay bunlara bittim :haha:
  4. çoçuklarınızı konuşması için zorlamayın?

çoçuklarınızı konuşması için zorlamayın?

Çoçuklar ne zaman konuşur çoçuklarda konuşma geriliği merhaba kızlar Her anne babanınmerakla beklediği zamanlardır çoçuğunun konuşması Biranönce konuşşun ve dertlerini anlatabilsin isteriz bazende çoçuğumuzun konuşmalarını anlayamayız Çocuğunuzun konuşmaya başlaması ve ilerlemesi doğal bir sürece tabidir. Yanlış kelime kulanması ya da beklediğiniz hızda konuşmaması sizi tedirgin etmesin....
  5. çoçuklarda göbek fıtığına dikkat

çoçuklarda göbek fıtığına dikkat

bel fıtığı bebeklerde göbek fıtığı Merhaba kızlarü fıtık malesef sadece biz büyükler için değil bebekle ve çoçuklarda etkilenebiliyor bu durumda peki nasıl olur neler yapılmalı? KV Amerikan Hastanesi Pediatri Bölümü’nden Dr. Egemen Eroğlu, yapılan operasyonlarda genelde hastanede kalmaya gerek kalmadan hastaların taburcu edildiğini söylüyor. Göbek fıtığı nedir, neden...

Sayfayı Paylaş