gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

çocuk bu yapar:):)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

2. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çocuk bu yapar:):)
    :hhh: :hhh: oyyy yavrum yaaaa

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çocuk bu yapar:):)

bencede iyyyyyyyyyy

çocuk bu yapar:):) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'Bu meclis Anayasa yapar'

'Bu meclis Anayasa yapar'

TBMM Başkanı Köksal Toptan, yeni bir Anayasayı 'kurucu meclisin' yapacağı yönündeki açıklamaları, "Bu Meclis, Anayasa çalışmasını çok rahatlıkla yapabilir. Bunlardan önemli olan yeni bir Anayasa yapılmasının gerektiğidir" dedi. ANKARA (CİHAN) TBMM Başkanı Köksal Toptan, Ufuk Üniversitesi'nde yeni eğitim-öğretim yılının açılış törenine katılan TBMM Başkanı Toptan, törenden...
  2. Çocuklarda Hipnoz Yaparken..

Çocuklarda Hipnoz Yaparken..

Çocuklarda hipnoz uygulamak kolay ama basit değildir.. - Eğlencelidir, ama konsantrasyon gerekir.. - Çocuğa saygı göstererek uygulanır… - Çocuğun iç yeteneklerine güvenilmeli ve saygı gösterilmelidir.. - Çocukların hayal kurma gücü çok fazladır ve değişime çok daha fazla motivedir.. - Çocukta bu kendini düzenleme yeteneklerini oluşturmak için ilk yapılacak GÜVEN VE UYUM DUR… - Klinisyenin...
  3. Bunları yaparsanız çocuğunuz ''OKUR''!!

Bunları yaparsanız çocuğunuz ''OKUR''!!

çocuklara okuma alışkanlığı kazandırılması ve bunun devamlılığı eğitim ve öğretimin iyi şekilde verilmesi açısından önemlidir.bunda ebeveynlerin rolü büyüktür.çocuğun önünde ebeveynlerin sergilediği tutum ve davranışlar, ileride çocuğun okuma ve kütüphane kullanma alışkanlığını önemli ölçüde etkiler.çünkü çocukların aile üyeleriyle ilişkileri diğer insanlara nesnelere ve bütün hayata karşı...
  4. Çocuklar söyleneni değil yapılanı yapar ...

Çocuklar söyleneni değil yapılanı yapar ...

Gercektende öyle meleklerim, cocuklar söyleneni degil, yapilana yapiyorlar Biz onlari yapma dedigimiz seyleri, kendimize yapmiyoruz degilmi ?? :):) Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Prof.'ü Dr. Binnur Yeşilyaprak, insanların söyleneni değil yapılanı yaptığını ifade ederek, çocuklarda bunun daha fazla olduğunu söyledi. Çocuklar ve gençlerin bir yanlışlık içerisinde olduğunun...
  5. Manikür yaparken bu hatayı yapmayın!!!

Manikür yaparken bu hatayı yapmayın!!!

Sağlıklı ve bakımlı tırnaklar, şüphesiz ki kadına özgüven duygusu verir Melek'lerim. Eee tırnak bakımı da manikürden geçer değil mi ? :) Peki siz, manikür hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz, manikür yaparken bu hataları da göz önünde bulunduruyor musunuz Melek'ler? - Tırnakların parmaklarından uzun olmasın, yuvarlak değil köşeli şekilde törpület. Bu ojnin rengini de daha iyi gösterir....

Sayfayı Paylaş