gebe
  1. sahinem

sahinem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çocuk cinsiyeti belirlenebilir mi?

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sahinem tarafından paylaşıldı.

dolunaydan önce olursa erkek ovulasyondan önce kız olma şansı yüksek.... lütfen fikri olan söylesin.

çocuk cinsiyeti belirlenebilir mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alt Islatmada Cinsiyet Etkili Mi?

Alt Islatmada Cinsiyet Etkili Mi?

Gece altını ıslatmanın insanlık tarihi kadar eski bir hastalık olduğuna dikkat çeken Tamer toplumda 'ayıp' olarak değerlendirildiği için doktora geç başvurulduğunu çocuğun ailesi tarafından saklanma yoluna gidilip kendi kendine geçmesinin beklendiğini belirtti. 3 yaşındaki çocukların yüzde 40'nın altını ıslattığı halde bu oranın 5 yaşındaki çocuklarda yüzde 20'ye 6 yaşında ise yüzde 10'a...
  2. Bebeğin cinsiyeti Selnas Yöntemi ile belirlenebilir

Bebeğin cinsiyeti Selnas Yöntemi ile belirlenebilir

bebek cinsiyeti belirleme yöntemleri cinsiyet belirleme yöntemleri selnas yöntemi hamilelikte cinsiyet selnas Cinsiyet belirleme yöntemi hakkında farklı görüşler olsada hala birçok kişi bunun için doktorlara başvurup bebeğin cinsiyetini belirleme adına bilgiler alıp yöntemlere başvuruyorlar Kimi doktorlar etnik olarak bu görüşe karşı gelsede kimi doktorlarda cinsiyetin belirlenebileceğini...
  3. Pisilerin Cinsiyetlerini Bulabilecek misiniz ;)

Pisilerin Cinsiyetlerini Bulabilecek misiniz ;)

bakalım cinsiyetlerini doğru tahmin edebilecek misiniz:) He-cat or She-cat. A photo quiz from B3ta.
  4. Acaba The Sims 3 de çocuk cinsiyeti belirlenebilir mi

Acaba The Sims 3 de çocuk cinsiyeti belirlenebilir mi

arkadaşlar Acaba The Sims 3 de çocuk cinsiyeti belirlenebilir mi ne dersiniz bu konuda bilgi sahibi olan var mı?
  5. Birgün Çocuğunuz Gelip Cinsiyetini Değiştirmek İstediğini Söylerse...?

Birgün Çocuğunuz Gelip Cinsiyetini Değiştirmek İstediğini Söylerse...?

Hep kafama takılan bir sorudur bu soru. Bebek bekliyorum ve hala bu sorunun ve cevabına net olarak ulaşmış değilim. Fikirlerinize ihtiyacım var.Biliyorum zor bir soru ama şu hayatta herkesin başına herşey gelebiliyor..Çocuğunuz günün birinde gelip ben cinsiyetimi değiştirmek istiyorum derse...Ne yaparsınız?

Sayfayı Paylaş