gebe
  1. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0

Çoçuk çizmeleri

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında *Gizemli Kıs* tarafından paylaşıldı.

çocuk çizmeleri
    Çoçuklarımızın sağlığı herşeyden önemlidir okula giderken, gezmeye giderken, oyun oynarken vs mutlaka ayakları sıcak kalması lazım onlar için çok şirin çizmeler buldum :deli:

Ay bunlara bittim :haha:

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  3. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Evet bende onları çok beğendim ya çok şekerler gerçektende çoçukların severek giyceği tarzdalar

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]bu güzelmiş vallahi çok bğendim :D:D

Çoçuk çizmeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çizme

Çizme

Uzun konçlu ayakkabı meşin olursa rütbeye, Çizme gemici yahut kiracıya, nikah memuruna, doğru yolda olan kimseye; Normal çizme evin hanımına yahut yolculuğa delalet eder.Giydiğini görmek, uğraşılan her işte başarı kazanmak anlamındadır. Başkasının çizme giydiğini görmek, birinin sevgilinizi elinizden alacağı anlamındadır.Çizme eski ve yıpranmışsa, sağlığınızın bozulacağına ve sıkıntı bir dönem...
  2. Çıldırtan çoçuk soruları...

Çıldırtan çoçuk soruları...

Oğlum da bunları bende yaşamıştım...yaşayanlar bilir sabır ..sabır..sabır anne baliklar su içer mi ? -......... eniste bu ne? -çakmak (1 dakka sonra) -eniste bu ne? -çakmak ... -eniste bu ne? -çakmak bahadir ... -eniste bu ne? -gazoz kapagi -olur mu o çakmak! anne ben kurt olsam ablam da ormanda kuzu olsa o zaman benden korkar mi? oglum çik yukari babaannenden biraz...
  3. Çizmeler

Çizmeler

Meleklerim kışın çizmeleri sevenler için heleki kotları çizme içine yerleştirenler için çok güzel ve ideal modeller,renkler.Kışın ayaklarımız rahat edicek (((: Madden Girl Çizme modelleri Madden Girl çizmeleri kotların altında çok hoŞ duracağa benziyor.
  4. çoçuklarınızı konuşması için zorlamayın?

çoçuklarınızı konuşması için zorlamayın?

Çoçuklar ne zaman konuşur çoçuklarda konuşma geriliği merhaba kızlar Her anne babanınmerakla beklediği zamanlardır çoçuğunun konuşması Biranönce konuşşun ve dertlerini anlatabilsin isteriz bazende çoçuğumuzun konuşmalarını anlayamayız Çocuğunuzun konuşmaya başlaması ve ilerlemesi doğal bir sürece tabidir. Yanlış kelime kulanması ya da beklediğiniz hızda konuşmaması sizi tedirgin etmesin....
  5. çoçuklarda göbek fıtığına dikkat

çoçuklarda göbek fıtığına dikkat

bel fıtığı bebeklerde göbek fıtığı Merhaba kızlarü fıtık malesef sadece biz büyükler için değil bebekle ve çoçuklarda etkilenebiliyor bu durumda peki nasıl olur neler yapılmalı? KV Amerikan Hastanesi Pediatri Bölümü’nden Dr. Egemen Eroğlu, yapılan operasyonlarda genelde hastanede kalmaya gerek kalmadan hastaların taburcu edildiğini söylüyor. Göbek fıtığı nedir, neden...

Sayfayı Paylaş