gebe
  1. edacık

edacık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çocuk fotograf çekimi için

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında edacık tarafından paylaşıldı.

merhaba; Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf bölümü son sınıf öğrencisiyim. Bitirme projem için çocuk ve moda tarzında bir fotoğraf çekimi gerçekleştireceğim.
    Bunun için 3-4-5 yaşlarında çocuklara ihtiyacım var. Öğrenci projesi olduğu için bütçem maalesef yok. O yüzden cast ajanslarına başvuramadım
    Profesyonel bir çekim sonunda güzel fotoğraflara sahip olmak isteyen olursa iletişime gecerseniz çok sevinirim.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle yönetim adına buradan asla iletişim adresi ve telefon verilmemesini rica ediyorum. Ulaşmak isteyenler sadece pm yolu ile ilgili şahısla irtibata geçebilirler. Yukarda ilgili şahısla melekler mekanı.com sitesinin hiçbir alakası olmadığından kararlarınız tamamen iradenize kalmıştır. Sorumluluk asla kabul etmiyor ve almıyoruz bilginize...
    Yönetim: MaWiM

3. edacık

edacık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    çekimler başladı sizde çocuğunuz ücretsiz fotoğraflarını profesyonel olarak çektirmek isterseniz bana ulaşın.
    çekim aşamalarına ve fotograflarıma blogumdan bakabilrsiniz edanarin

çocuk fotograf çekimi için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rekor için acı çekti

Rekor için acı çekti

en büyük penis rekoru Rekor için acı çekti KANADA'nın Winnipeg bölgesinden Brent Moffatt, vücuduna batırdığı şırıngalarla Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeyi başardı. Sadece bacaklarına 900 iğne batıran rekortmen Moffatt'ın vücudunda ayrıca daha önce yaptırdığı 702 piercing bulunuyor. Yaptığı bu çılgın çalışma ile birçok firmanın dikkatini çeken Moffat'ın, bir reklam filminde oynaması gündeme...
  2. Aşkın Nur Yengi - İçime Çekeyim

Aşkın Nur Yengi - İçime Çekeyim

Aşkın Nur Yengi - İçime Çekeyim yardım et geceler bana tırmanıyorum düz duvara dayanamam yalnızlığa yüreğim çığlık çığlığa ara tara hiç yorulma bana bak kalbim sakın ha durma onu bunu hiç ayırma sonradan sızlanıp yanma sevemiyorsak ölelim güzelim yana yana dönüyor söndü bedenim kana kana sevmek bu muydu kaderim bir nefes aşk ver içime cekeyim
  3. İstediğim Fotografı Çek Oyunu

İstediğim Fotografı Çek Oyunu

fotoğraf çekme oyunları aile fotoğrafı çekme oyunu 31 çek oyunu 31 cekme bilgisayardan kendi fotografımı cekme Yeni bir oyun, oyunun mantığı oldukça basit; İstenilen fotografı çekiyorsunuz ve yeni bir istekte bulunuyorsunuz. kurallarımız ise şu şekilde -1. İsteği yerine getiren kişi, 2 yeni istek belirtmeli. -2. Eğer 12 saat içinde istek yerine getirilemezse, 12 saat bitiminde başka...
  4. Çagatay Ulusoy'un kısa saçlı fotografları hayranları için burada

Çagatay Ulusoy'un kısa saçlı fotografları hayranları için burada

Çağatay Ulusoy'un yeni hali Çağatay Ulusoy'un kısa saç modeli Hazal Kaya'nın diziden ayrılmasından sonra, tek başına demav eden Adını Feriha Koydum Emri'in Yolu dizisi başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy'un kısa saçlı resimleri bu sayfamızda tüm hayranları için paylaşıma sunulmuştur arkadaşlar:) Çağatay Ulusoy tüm kızların hayran olduğu saçlarını Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu dizisindeki...
  5. Benim İçin Üzülme dizisinin çekim yeri ?

Benim İçin Üzülme dizisinin çekim yeri ?

Benim İçin Üzülme dizisi bayağı ilgimi çekti, nerde çekiliyor bu dizi ? Yakınsa gitmek istiyorum ama :D

Sayfayı Paylaş