gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Çocuk Gelinlikleri ve Abiyeleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

çocuk gelinlikleri çocuk abiyeleri cocuk abiyeler şık abiyeleri en şık Evleniyorsunuz...Yada çok yakın bir akrabanız evleniyor.Küçük kızkardeşiniz yeğeniniz de sizinle birlikte gelinlik mi giymek istiyor..
    Kızınız evlenecek akrabasının düğününde nişanında illede bende gelin olacammı diyor:D

İşte o zaman bu gelinlik ve nişan abiyeleri tam sizin ufaklığa göre harika gelinlik ve şık abiye modelleriyle küçük kızlar tüm dikkatleri üzerlerine çekecekler buyrun modellere geçiyoruz arkadaşlar:)

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

ßeLeN bunu beğendi.
  2. düş macunu

düş macunu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    cok sekerlerrr

Çocuk Gelinlikleri ve Abiyeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gece Kıyafetleri Ve Abiyeler

Gece Kıyafetleri Ve Abiyeler

Gece kıyafetli ve abiyeler, bayanların özel günler de tercih ettiği şık giyim stilleridir. Abiye modelleri yaşa, vücut yapısına ve yaşam tarzına göre değişiklik gösterse de her bayan özel günler için bazen aylar öncesinden hazırlık yapar ve tepeden tırnağa uyumlu bir şıklık için ince eleyerek sık dokur. Bayanların abiye tercihleri mevsime de göre değişiklik gösterebilir. Her sene sezonuna...
  2. gece kıyafetleri ve abiyeler

gece kıyafetleri ve abiyeler

cool kıyafetler miss defne gece kıyafetleri miss defne gece kiyafetleri elbiseleri
  3. Uzun ve şık abiyeler

Uzun ve şık abiyeler

şık abiyeler uzun abiyeler en şik uzun şık Ahh ahh şöyle yakınlarımdan birinin bir düğünü olsa da abiye giysem.:DŞahsen hiç abiye giymedim ve giymeyi çok isterim.Hele de böyle süper modeller görünce bayılıyorum.Ya bende istiyorum ama:uhu: Ya siz??:D
  4. Kız çocuklarına abiyeler

Kız çocuklarına abiyeler

çocuklar için abiyeler çocuk abiyeleri cocuk abiyeler çocuk abiyesi abiye Melekler 'im sizler düğüne gidince süslenir takıp takıştırılırsınız da :) Minik bebek leriniz süsden eksik kalırlar mı hiç.Tabikide hayır anneler çocuklarınız için harika abiye modelleri var onları mutlu etmek için daha ne duruyorsunuz :f040: assolist doğmuş :) Çatlatıo...

Sayfayı Paylaş