gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

çocuk işte...

Konu, 'Karikatürler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çocuk işte...
    :hhh: ne akıl ama

3. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

:puhas::puhas:

4. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

:haha::haha::haha: çocuk işte

5. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    :laugh::laugh::laugh: çok güzel yaaaaa

6. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

ayy harika yaaaaaa

çocuk işte... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkek çocuk ev işi yapsın

Erkek çocuk ev işi yapsın

Çocukluk ve gençlik dönemlerinde ev işi yapmayan erkekler evlilik hayatlarında çatışma yaşayarak mutsuz oluyorlar. Bu bilimsel saptama Danışman Psikolog Leyla Navaro’nun… Navaro, kızlardan beklenen ev işi ve hizmet sorumluluklarının erkek çocuklardan beklenmemesinin büyük bir hata olduğunu söylüyor. Ayırım yapmayın Anneleri, kız-erkek ayrımı yapmadan çocuklarına sofra toplama, oda temizleme...
  2. Sokak çocuğuyum işte

Sokak çocuğuyum işte

Ana adı? Ben sokak çocuğuyum abi hani şu uçurtması asılı kalan çocuk varya, bilyelerini rüyalarında unutan çocuk, ve oyuncaklarını masal kahramanlarına kaptıran çocuk o benim işte , o benim abi sahi, bir annem olmalıydı değilmi? ben dudaklarımda sokakları besteliyorum oysa sahi abi, tadı nasıldı anne sütünün? anneler nasıl okşar çocuklarını anne kokusu nasıldır kimbilir? ana...
  3. çocuk işte

çocuk işte

apartmanın bahçesinde; - ercaaaan (yırtınarak) - ne var - benim annem var ya, ishal oldu apartmanın üst katlarından bir çığlık duyulur. altı yaşındaki fırat ile kutay resim yaparken konuşmaktadır: fırat: eve gidince abimin boyalarıyla boyiycam bu resmi kutay: ne renge boyiycan? fırat: beyaz kutay:ii de oolum beyaz görünmez ki. fırat: tamam o***** abim görmesin diye. 5 yaşında...
  4. çocuk ev işini zevkle yapmalı

çocuk ev işini zevkle yapmalı

Çocuklardan, onların ev işlerine yardımcı olmalarını beklemek doğru mudur? Yoksa onları boş zamanlarında diledikleri gibi hareket etmeye bırakmak mı yerindedir? İşte birçok annenin ve babanın kendi kendilerine sordukları, ancak çoğu zaman da tatmin edici bir cevap bulamadıkları sorular. ŞIMARIK ÇOCUKLAR KÖTÜ ÖRNEK OLUR MU? Şımartılmış çocuklar ilk bakışta arkadaşlarına kötü örnek...
  5. İşte Çocuklarınız İçin Jacadi 2012 Çocuk Giyim....

İşte Çocuklarınız İçin Jacadi 2012 Çocuk Giyim....

Jacadi 2012 Çocuk Giyim Jacadi 2012 Çocuk Giyim Modası Çocuklarımız herşeyin en iyisini en güzelini hakediyorlar...Onun için jacadi hem sizin içinizin rahat edeceği hemde çocuklarınızın rahatça giyip koşup oynayabileceği giyim modelleri tasarladı.....İşte Jacadi 2012 Çocuk Giyim Modelleri....

Sayfayı Paylaş