gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Çocuk,kirazları önce niye almaz?

Konu, 'Zeka Soruları' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Küçük bir çocuk,annesiyle manava gider.Manavdaki kirazları çok beğenir.Bunun üzerine,annesi: -Alabilirsin oğlum,der ama çocuk almaz. Manav da:
    -Alabilirsin çocuğum,der ama çocuk yine almaz!
    Bu arada manav kendisi verir ve çocuk kirazları alır.
    Annesi,"niye aldın?"diye sorar.
    Sahi,çocuk önceden almadığı kirazları,manav verince niye almıştır?

2. sade_soda

sade_soda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kirazlar çocuğun ulamamayacağı bir yerde olabilir.ya da manav verirse kirazların bedavaya geleceğini düşünmüş olabilir:D çocuk işte:)

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    parasız yemek tatlı gelmiştir..

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Kirazın hangisi olduğunu bilmiyordur belkide olamaz mı :D:D Sahi niye öyle olmuş ya mrk ettim bak şimdi ?

5. maide

maide Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence çekinmiştir manav verince alıyım demiştir :)

6. özba

özba Forum Okuru

cevap

çocuğun avucu küçüktür.manavınki büyük çocuk kendi alırsa az alır ama adamın avcu büyük fazla gelir

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Misafir Özba'nın verdiği cevap olabilir mi ki acaba :D:D

8. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Doğru cevap Misafir Özba'nın verdiği cevap ;) çocuğun avucu küçüktür.manavınki büyük çocuk kendi alırsa az alır ama adamın avcu büyük fazla gelir

Çocuk,kirazları önce niye almaz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kiraz

Kiraz

Michigan Üniversitesi’nde yapılan bir araştırma kirazın kolesterolü ve kan şekerini düşürdüğünü ve kalp için birebir olduğunu ortaya koydu. ABD’deki Michigan Üniversitesi’nde yapılan bir araştırma kirazın, zengin antioksiden içeriği seyisende kalp hastalıklarıyla savaştığını ortaya koydu. Kiraz hem kolesterolü hem de kan şekerini düşürmeye yardımcı oluyor. Kirazda kırmızı ve mor...
  2. Çocuğunuz Okula Başlamadan Önce...

Çocuğunuz Okula Başlamadan Önce...

Yaz tatilinin bitmesi ile çocukları okula başlayacak olan aileleri de tatlı bir telaş sardı. Bütün yaz oyunlar oynayıp hoşça vakit geçiren çocuklar arasında eski sorumluluklarına dönecekleri okul günlerine biraz çekimser bakanlar da var, okulun açılmasını dört gözle bekleyenler de, tatilin bitmesini hiç istemeyenler de… Çocukların yeni döneme yapacakları başlangıç, onların tüm senelerini...
  3. kiraz

kiraz

Kiraz Kolay ve çabuk hasıl olan fayda ve menfaate, Mevsiminde kiraz yemek sıkıntıdan kurtulmaya, ahlak güzelliğine, Kiraz ikramı başkasından gelecek rızka delalet eder.Rüyada kiraz ağacı görmek, sizin ve yakınlarınızın mutlu günler geçireceğine, sağlığınızın tamamen düzeleceğine işaret eder. işlerinizde de başarılı olacaksınız şeklinde yorumlanır. rüyada kiraz görmek yaptığınız İyilikler...
  4. Çocuğumuzdan önce kendimizi yetiştirsek

Çocuğumuzdan önce kendimizi yetiştirsek

Sevgili anne ve babalar; çocuklar çabuk büyüyor... Çocuklar büyüdükçe dertleri de büyüyor. Ve anne babanın şikayetleri başlıyor. Şikayetler başlıyor, çünkü hızlı bir şekilde kontrolümüzden çıkıp değişikliklerini görüyoruz. Çocuklarımız, bizim gençliğimizde var olmayan bir yaşama biçiminin etkilerine giriyorlar. İstemediğimiz alışkanlıkları ediniyorlar. Yanlış arkadaşlıklar kuruyorlar....
  5. niye öyle anlamıyorum görüşlernize ihtiyacım var kızlar

niye öyle anlamıyorum görüşlernize ihtiyacım var kızlar

neyse konuya girelimm ben fransadan turkıyeye gelin geldim neyse burda arkadaslıklar kurdum bi grup kız var birinide kendıme cok yakın goruyorum neyse ben hep onun yanına giderim otururuz konusuruz guleriz yani cok iyi gecer ve benım evde yalnız oldugumu bılırler ama ben bu kılzarı hep bırlıkte goruyorum bazen evlerde toplanıp kahve icerler gezerler turlamaya cıkarlar hıc benı...

Sayfayı Paylaş