gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çocuk ne kadar uyumalıdır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar çocuğumun uyku saatleri konusunda bilgi sahibi olmak istiyorum acaba Çocuk ne kadar uyumalıdır? bu konuda bilgi sahibi olanlar cevap verirse sevinirim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çocuk ne kadar uyumalıdır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğuma neden bu kadar öfkeleniyorum?

Çocuğuma neden bu kadar öfkeleniyorum?

çocuğuma bağırıyorum çocuğuma çok bağırıyorum cocuguma cok bagiriyorum çocuğum çok yaramaz Bende bazen yapıyorum bunu hatta sık sık oğluma bağırıyorum çünkü çok yaramaz artık son noktaya gelince kendimi tutamıyorum bağırıyorum:Sİyi bişey değil ama işte elimde değill:S Çocuğuma neden bu kadar öfkeleniyorum? İşleri Daha Kötü Yapan Bazı Düşünceler: Kırıcı ve kontrolden çıkmış bir öfke...
  2. Bebekler Günde Ne Kadar Uyumalı ?

Bebekler Günde Ne Kadar Uyumalı ?

Bu konu; bebekler ne akdar uyumalı konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bebekler yeni doğduklarında dünyaya alışana, vücut fonksiyonları normal bir şekilde çalışmaya başlayana kadar düzenli bir uyku uyumazlar. Kısa aralıklarla uyudukları için de ilk zamanlar annelerin geceleri yarı uyanık hatta uykusuz geçebilir. Gaz ve bağırsak sorunları ilk zamanlarda çok olan bebekler...
  3. Çocuklar Kaç Yaşından İtibaren Yalnız Uyumalı?

Çocuklar Kaç Yaşından İtibaren Yalnız Uyumalı?

çocuğun yatağı kaç yaşında ayrılmalı, çocuğun yatağını ayırmak, çocuğun yatağında yatmaması Sevgili melekler, çocuğun ilerleyen yıllarda olumlu ya da olumsuz psikolojisini etkileyen olaylardan biri anne babayla yatarken odasını ayırmaktır. Ebeveynlere son derece önemli görevlerin düştüğü oda ayırma konusunda Klinik Psikolog Yeşim Yaşa Görgülü aileleri uyarıyor: "Bebeğin odasının...
  4. Bebekler kaç saat uyumalı?

Bebekler kaç saat uyumalı?

Unutmayın her bebek bizim hayat düzenimize uyamaz. Eğer bebeğiniz aşağıdaki tabloda verilen saatlerden daha kısa uyuyorsa geceleri ve doktorunuz tarafından tespit edilen tibbi bir sorun yoksa bu durumun sadece iki sebebi var: - Bebeğiniz kendi kendine uyumayı bilmiyor - O kadar yorgun ki uyuyamıyor ve sürekli yorgunluğa bağlı olarak uyanıyor. Aklınızda tutmanız gereken bir nokta: Bebeğinizin...
  5. Bebeğim ne kadar uyumalı?

Bebeğim ne kadar uyumalı?

Farklı ekollerden uyku eğitimi uzmanlarının genelde üstünde anlaşabildiği konulardan biri de gündüz uykusunun gece uyanmalarını çok etkilediği. Aşağıdaki liste rehber niteliğinde, her çocuk tabi ki farklı. Bu listeden de faydalanarak çocuğunuzun günde toplam kaç saat uyuduğunu bir hafta boyunca gözlemleyin. 10 -11 aylık bir bebek günde 14 saat uyuyorsa ve bunun 4 saati gündüz uykusunda...

Sayfayı Paylaş