gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Çocuk odaalrı için sevimli bir saat

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Çocuk duvar saati Penguen duvar saati
    Bu penguen duvar saatini çocuğunuzun odasında kullanarak hoş bir çocuk odası dekorasyonu yapabilirsiniz meleklerim. Hem kız hemde erkek çocuk odalar için bu saat hoş bir duvar saati olacaktır.

Çocuk odaalrı için sevimli bir saat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İçimdeki çocuğun masal saatine denk gelmişti aşk..

İçimdeki çocuğun masal saatine denk gelmişti aşk..

Yüreğime iyilik yağmurları yağdırmayalı öyle çok zaman geçti ki... Herbir hücreme dolan pırıltıdan ibaret yaşamak.. Sadece bir pırıltı.. Varlığınla parlayan,yokluğunda acıtan.. Kelepçelenmiş dudaklarına sahte gülücükler,ne yapsam boş. Oysa ben öyle çok uğraşmıştımki demir almamak için limanından,öyle çok yutkunmuştumki... Boğazıma dolandı sevgime dair ne varsa. Kirpiklerime saklandı...
  2. çocuk odası için sevimli çöp kutuları

çocuk odası için sevimli çöp kutuları

el yapımı çöp kutuları çöp kutusu yapımı kovası el kutusu
  3. Çocuklarınıza sevimli baykuşlar dikin

Çocuklarınıza sevimli baykuşlar dikin

Normalde ürkütücü bir hayvandır benim için baykuşlar,belki birçok insan için de öyle...Ama bu baykuşlar çok sevimli,nasıl şirin ve nasıl emek verilerek yapılmışlar değil mi?
  4. Bir Çocuk Ağlar İçimde

Bir Çocuk Ağlar İçimde

Bir ıslık sesi var havada, Bir serin yel esiyor çorak tepelerde.. Bir mavzer patlar uzaklarda Vurulan bir ceylan mıdır soluk soluğa? Ya da can mıdır yere düşen? Acı mıdır sesini duyduğum,göremediğim? Şurada çoşkuyla yanan yüreğim midir ateşte? Şu küçük ırmakta akan ümidim midir boynu bükük? Haykırışlarım mıdır bu hazin melodi? Veda şarkıları gibi kulaklarımda çığlık çığlığa... Puslu hava,...

Sayfayı Paylaş