gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Çocuk odanız darsa size örnek dekorasyon fikirleri burada meleklerim

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Çocuk odası dekorasyonu Küçük çocuk odası yerleştirme planı
    Bizim çocuk odamız biraz dar. Bebek odası mobilyaları sığar ama genç odası dekorasyonu nasıl yapılır onu kara kara düşünüyordum. Araştırmalarım sonucunda bu dekorasyon örnekelrini gördüm. YAtak ve dolabı birleşik kullanmışlar ve alandan tasarruf olmuş. Hepimize fikir olsun meleklerim.

Çocuk odanız darsa size örnek dekorasyon fikirleri burada meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meleklere beyaz ev dekorasyon fikirleri

Meleklere beyaz ev dekorasyon fikirleri

Beyaz ev dekorasyonu Beyaz dekorasyon örnekleri Beyaz rengi çok severim. Saflığın, zerafetin simgesidir benim için. Bembeyaz evleri gördüğümde çok beğeniyorum. Ev dekorasyonuna çok yakışıyor masum beyaz. Ama beyazın turkuaz ve toz pembe ile kombini yapılmış evleri daha çok beğeniyorum. Bu beyaz ağırlıklı dekore edilmiş evleri siz meleklerin beğenisine sunuyorum.
  2. Yeşil renkli dekorasyon örnekleri burada meleklerim

Yeşil renkli dekorasyon örnekleri burada meleklerim

Dekorasyonda yeşil renk Yeşil dekorasyon örnekleri Yeşilin beyazla uyumunu çok beğeniyorum. Bir daha mutfak dekore edersem fıstık yeşili ile beyaz kombinini kullanmak istiyorum. Modern mutfak tasarımları ile fıstık yeşili hoş durur bence. Bu yeşil dekorasyon örneklerinde ise yeşil rengin bir çok alanda kullanımını görüyoruz meleklerim.
  3. Değişik bir duvar dekorasyon örneği sizlerle meleklerim

Değişik bir duvar dekorasyon örneği sizlerle meleklerim

duvar dekorasyon örneği Duvar vazoları ile dekorasyon Duvarınıza uygulayacağınız basit dekorasyon fikirleri ile yaşayan duvarlar elde edebilirsiniz. bu duvar vazoları ile yapılan duvar dekorasyon örneği de benim ilgimi çekti. Bir duvar boydan boya duvar vazoları ile dekore edilmiş.
  4. Pratik dekorasyon fikirleri için buraya buyrun meleklerim

Pratik dekorasyon fikirleri için buraya buyrun meleklerim

Pratik dekorasyon fikirleri Kolay dekorasyon önerileri Evinizde değişiklik yapmak istiyorsanız size basit dekorasyon fikirleri subnacağız meleklerim. Ufak dokunuşlar ile iç dekorasyonunuzda farklı havalar estirmeniz mümkün. Yorulmadan, sıkılmadan, para harcamadan evinizde gözünüze hoş görünecek değişiklikler yapabilirsiniz. 1. Salonumuzda iki değişik bölüm yaratalım: Nasılmı? Sevdiğimiz,...
  5. Oda dekorasyonu mükemmel meleklerim.

Oda dekorasyonu mükemmel meleklerim.

Oda dekorasyon örneği Şık oda tasarımı Bu şık oda tasarımı hem rahat hemde konforlu melekerim. Koltuğundan tut,yatağına kadar tam bir çatı katı dekroasyonu olmuş. Ayrıca bu dekorasyon çatı katı olduğunu bile hissettirmiyor.Halısı,rafları,kitapları,tabloları,sandalyesi,masası herşeyi çok güzel olan bu oda dekorasyonunda çok güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş