gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

CoCuk oLMak isTiYoRum...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

çocuktum önceleri.Yüreğim temiz, gözlerim ışıltı dolu, umut dolu.Babam vardı bide benim.Çok seven OĞLUM diye övünen.Akşam eve gelirdi elinde şeker bana almış.Varmı güzeli.Annem vardı bide benim.Gece üstümü örten,beslenme çantamı sevdiğim tüm güzel yiyeceklerle dolduran.Birde ablalarım varDI beni.Hemde 3 tane.Kardeşim deyip elimden tutup parka götüren.1 tanesini ALLAH çok sevmiş aldı yanına.Sevilmicek gibi değildiki.Bende çok severdim,ama gitti.Zaten neyi sevdiysem elimden gitti birer birer... Okulum vardı benim,gitmek için can attığım.Derslerim vardı yaparken heycanlandığım.Birde hayallerim vardı benim.Büyücek adam olucak anneme,babama bakıcaktım.Zaman geçerdi annemle babam hep severdi beni.

Zaman geçti büyüdüm.Genç oldum ağırlaştı yüküm.Babam eve yine gelirdi ama şeker yoktu elinde.Annem yine vardı ama üstümü örtmezdi.Kalan 2 ablamdan biride gitmişti.Sevdiği varmış onla Yaşıcakmış öle dedi evlendi.Onunda şimdi üstünü örttüğü bi BENİ var.Ben şimdi kendim örtüyorum üstümü,parklarda yanlız...

Babam beni çok severdi erkek o derdi,OĞLUM derdi.Şimdi noldu bilmem.Babammı değişti.Yada benmi bilemedim.Şimdiler tek istediğim tek hayalim var,hani küçükken büyücek adam olucaktım şimdi ise Çocuk kalıp salya sümük sokaklarda dolaşmak.Annemim üstümü örtmesi,babamın şeker alması,ablamın parka götürmesi ve ALLAHIN benide çok sevmesi...

Ve şunu anladımki hayatta en güzel şey çocuk olmakmış.Şimdi dilimde bir sözcük ah bir çocuk olsaydım,ve yanımda bir adam eskiden babam olan ve bir annem var şimdi benimle sözcüğümü paylaşan....

CoCuk oLMak isTiYoRum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Savaş kahramanı olmak istiyor

Savaş kahramanı olmak istiyor

"Ezo Gelin" dizisinin yakışıklı oyuncusu Özgür Özberk, hizmet sektörüne de el attı. Sevgilisiyle birlikte Bebek’te Catz adlı bir cafe açan Özberk, yoğun temposuna rağmen oyunculuğu bırakmaya niyetli görünmüyor. Şimdi onun hayalinde bir savaş kahramanını canlandırmak var. Cafe açma fikri kimden çıktı?Kız arkadaşımdan... Bu onun fikriydi. Mekanın işletmeciliğini kim yapıyor peki?...
  2. Cocuk olmak...

Cocuk olmak...

Çocuklar ölebilir yarın, hem de ne sıtmadan ne kuşpalazından düşerek te değil kuyulara filân; çocuklar ölebilir yarın, çocuklar sakallı askerler gibi ölebilir yarın, çocuklar ölebilir yarın atom bulutlarının ışığında, ne bir santim kemik, ne bir damla kan, çocuklar ölebilir yarın atom bulutlarının ışığında arkalarında bir avuç kül bile değil arkalarında gölgelerinden başka bir şey...
  3. Mod Mu Olmak İstiyorsun?

Mod Mu Olmak İstiyorsun?

Mod Mu Olmak İstiyorsun? MOD MU OLMAK iSTiYORSUNUZ? Sitemizde mod olmak için çesitli sartlar war bakalim hangileri size uygun??? " TERCIHEN INGILIZCE BILEN..." ...Yapacaginiz isle bir ilgisi yok ama, bu sira herkes ingilizce bilen eleman ariyor... Bir bildikleri olmali... " ARASTIRMACI, ÖGRENMEYE AÇIK..." ....O kadar isin arasinda sizi egitecek ne...
  4. koca göbişli olmak istiyorum

koca göbişli olmak istiyorum

herkeze selaaammm:) bu aydan itibaren heran bi bebiş haberi alabilirim korunmayı bıraktık güzel haberler almak istiyorum.. benim gibi bekleyenler varsa hadi birlikte bekleyelim):gathering:
  5. anne olmak çok istiyorum

anne olmak çok istiyorum

merhaba arkadaslar benım bı sorum olacak benım son adetım 23 ekımdı.11. gunu bırlıkte olduk esımle sonrada esım nobetcıydı falan dı derken benım yumurtlama donemım bıttı buaya bole bı terslık oldu o donemde cok bısey yapamadık yanı yıkıldım.ama ben duydum spermlerın 3 gun canlı kalabılecegını bı umıt dıyorum ama ole bısey olabılırmı acaba 11. gunumde olması. yoksa bosa umıtlenmıyım mı.bı...

Sayfayı Paylaş