gebe
  1. KriSTaL

KriSTaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

cocuk olmamdi

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında KriSTaL tarafından paylaşıldı.

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: cocuk olmamdi
    Teşekkürler canım süper:)

cocuk olmamdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. silahlı cocuk

silahlı cocuk

Silahlı çocuk karakterini yön tuşları ile yönetin space ile zıplayın ve fare yardımıyla engelleri vurun...
  2. cocukLarLa diyaLog.....

cocukLarLa diyaLog.....

................................................................................................ ilkokul 2deki cocugun her delikanli gibi asIk oldugu bir kiz vardir ve aile efradi klasIk bir paranoya olarak cocugun uzerine gitmektedir... dayi: ekrem.. ekrem:efendim dayicim dayi:beyza napiyo? ekrem: iyi i$te napsin.. dayi: sen a$iksin di mi ona..? ekrem: uffff..bi gidin basimdan.. cocuk...
  3. Merakli cocuklar

Merakli cocuklar

Bu kadar da merak olmaz... - Anne, babam bana, tepemin tasını attırma dedi. insanların tepesinin tası mı var? - Öf, lütfen git başımdan sular kesik zaten … - Suları bıçakla mı kesiyolar ? -Hayır… Lafın gelişi, öyle denir… -Laf bir yerlerden mi geliyor? -Kafa ütüledin ama… -İnsanların kafaları, tıpkı pantolonlar ve gömlekler,gibi ütülenebilir mi? -Aaa komşular yetişin bu çocuk beni...
  4. cocuklarınız ....

cocuklarınız ....

Çocuklarınız sizin çocuklarınız değil, Onlar kendi yolunu izleyen Hayat'ın oğulları ve kızları. Sizin aracılığınızla geldiler ama sizden gelmediler Ve sizinle birlikte olsalar da sizin değiller. Onlara sevginizi verebilirsiniz, düşüncelerinizi değil. Çünkü onların da kendi düşünceleri vardır. Bedenlerini tutabilirsiniz, ...ruhlarını değil. Çünkü ruhlar yarındadır, Siz ise yarını...
  5. cocuklar

cocuklar

kızım şuan 3 yaşında we ewde ona tuwalet eğitimi weremiyrm tuwaletten korktugunu soyluyor. bide onu egitmek için ne yapmam lazım ne gibi oyuncaklar yada neler alabilirim

Sayfayı Paylaş