gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

Çocuk parfüm ve kolanyaları

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

Çocuk parfümleri, kolonyaları nelerdir nerde bulunur hepsi burda arkadaşlar evet arkadaşlar minik hanımefendi ve beyfendiler için birbirinden güzel parfüm ve kolanya çeşitlerini sizlere sunuyoruzz nede olsa herşey çocuklarımız için değilmi:)

Barbie çeşitleri

chicco

FB

GS

BJK

Johonson's Baby Çeşitleri

Rainbow Çeşitleri

fiyatlarını öğrenmek için BURAYA tıklayabilirsiniz

GREY bunu beğendi.
Çocuk parfüm ve kolanyaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burcunuz ve parfümünüz

Burcunuz ve parfümünüz

lancome poem Parfümünüzün daha etkili ve daha kalıcı olmasını ister misiniz? Tabi ki istersiniz :) O halde size bu konuda muhteşem bir sır vereceğiz Melek'ler;) Parfümünüzü burcunuza göre seçmenizi öneriyor ve sizin burcunuza hangi kokunun daha hoş gideceği konusunda bilgiler sunuyoruz bu yazımızda. SU GRUBU (Yengeç, Balık, Akrep) Sofistike ve zarif su kadınının müthiş bir estetik gözü...
  2. Parfüm ve Astım!..

Parfüm ve Astım!..

parfüm ve astım, ilişkisi, zararları, riskleri, astım krizleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Özellikle bayanların vazgeçilmez tutkusu olan parfümler,bazen sağlık açısından tehlike saçıyor. 3 Mayıs Dünya Astım Günü nedeniyle astımın artışına dikkat çeken Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Nur Kaşkır, sanayileşme ve modern yaşam tarzının hastalığın artışını...
  3. Parfüm kokuları ve markaları

Parfüm kokuları ve markaları

parfüm markaları, bayan, kadın, women, kokuları, çeşitleri, isimleri ve dahası burada arkadaşlar. İster kadın, ister erkek olun ama pafümsüz olmayın:) Kokunuz hem sizi ruhen rahatlattığı gibi hem de karşı cinse ve etrafınızda ki herkese etkinizi bırakır Melek'ler. Bu yazımızda sizlere yılın en iyi parfüm kokularını ve markalarını sunuyoruz Melek'ler. Keskin ve çiçeksi bir kokusu var....
  4. Oruçlu kimsenin esans parfüm kolanya koklaması orucu bozar mı

Oruçlu kimsenin esans parfüm kolanya koklaması orucu bozar mı

Oruçlu iken hep merak ederim ama net bilgi yoktu, bu esans parfüm yada kolalanya koklamadan dolayı oruç mekruh mu olur yoksa bozulurmu meleklerim bi yardım edin bee hadi :) Dua edecem ama size söz :)=
  5. Parfüm ve Deodorant Seçimi

Parfüm ve Deodorant Seçimi

Deodorantlar, koltuk altı kokularını ve terlemeyi önlemek amaçlı kullanılan koku malzemeleridir. Gün içerisinde terlemeyi en aza indirmek ve vücudun iyi bir koku salgılaması için tercih edilir. Yukarıda da bahsettiğimiz üzere deodorant seçerken de kaliteli markaların ürünlerini seçmelisiniz. Bu hem kalıcı etki sğalayacaktır hem de hijyen sunar. Parfümün çok daha uzun süre kokmasını ve kalıcı...

Sayfayı Paylaş