gebe
  1. yasmintez

yasmintez Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çocuk sağlığı...

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında yasmintez tarafından paylaşıldı.

Herkese merhaba..genç bir anneyim:)sizlerle çocuğumla ilgili yaşadığım bir şeyi paylaşmak istiyorum.Oğlumun vitamin eksikliği sorunu vardı ve hiçbir şey yemiyordu.Onun için Farmasom Sağlık Ürünlerinden multimini şurup ve damlasını aldım.portakallı bir şurup ve oğlum severek içti..böyle sorunlar yaşayan annelere destek için yazdım..:)çocuklarınızla birlikte sağlıklı günler:)

çocuk sağlığı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocukların Kemik Sağlığı

Çocukların Kemik Sağlığı

Kemiklerin özellikleri Vücudumuzun çatısını oluşturan iskelet sistemi kemiklerden meydana gelir. Kemikler ağırlığımız taşırlar ve çeşitli fiziksel stresler sırasında ayakta durmamızı sağlarlar. Kemikler kemik hücreleri, protein matriks (osteoid doku) ve bu matrikse çöken minarel tabakasından oluşmaktadır. Bu bileşimin tümüne kemik kitlesi denmektedir. Kemiklerin sertliğini sağlayan...
  2. Çocuk Sağlığı Vitaminler

Çocuk Sağlığı Vitaminler

Bu nedenle 15 günlükten başlayarak 1 yaşın sonuna kadar ( mevsim kış ise 18 ayın sonuna kadar) her bebeğe doktorunun önerdiği dozda D vitamini takviyesi yapılmalıdır ( Devit3 damla, Multitabs damla vs..). İlaç şeklinde verilen D vitamininin yanısıra güneşli günlerde fırsat buldukça çocuklara güneş banyosu yaptırılması kemik sağlığı açısından faydalı olacaktır. Giyinik halde (başı ve elleri...
  3. Çocuklarda diş sağlığı

Çocuklarda diş sağlığı

çocuklarda diş dökme çocuklarda diş değiştirme çoçuklarda dökme yaşı değişimi değiştirme yaşı Çocuklar dişlerini nasıl fırçalamalıdır? " Dişlerinizi kapatıp, yuvarlak hareketlerle ön dişlerinizin görünen yüzlerini fırçalayın. " Yine dişleriniz kapalı iken yuvarlak hareketlerle her iki taraftaki arka dişleri de fırçalayın. " Ağzınızı açıp, arka dişlerinizin çiğneyici...
  4. çocuk ruh sağlığı

çocuk ruh sağlığı

Çocuğunuza sevginizi göstermenin yada ona yardımcı olacak en iyi yolu bulmanın güç olduğu anlar vardır.Çocuğunuz sizi korkutan veya canınızı sıkan davranışlar gösteriyor olabilir.Bu tür davranışların bir bölümü ,gelişme ve büyümenin normal süreci olabileceği gibi ruh sağlığının iyi gitmediğinin bir göstergesi olabilir. Ruh sağlığı ; yaşam olayları karşısında neler düşündüğümüzün ,neler...
  5. Çocukların akıl sağlığı bozuluyor

Çocukların akıl sağlığı bozuluyor

Çok fazla televizyon seyretmenin ve internette aşırı zaman geçirmenin, çocukların "akıl sağlığını" olumsuz yönde etkilediği bildirildi. Çok fazla televizyon seyretmenin ve internette aşırı zaman geçirmenin, çocukların "akıl sağlığını" olumsuz yönde etkilediği bildirildi. İngiliz Daily Telegraph gazetesinde yayımlanan bir araştırma, çok fazla televizyon seyretmenin ve...

Sayfayı Paylaş