çocuk sahibi olmak için okunacak dua..!

asiruki

Aktif Üye
Üye
çocuk sahibi olmak için okunacak dua..!
çocuk sahibi olmak için dua bebek sahibi olmak için okunacak dualar
dualar, çocuk için dualar, türkçe okunuşları, yazılışları, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

dua2.JPG-2e0.jpg

okadar çokk çocuk sahibi olmak isteyipte olamayan mümin kardeşlerimiz varkii allah onlara hayırlı evlatlar nasip etsin... yine okuduğum bu duayı çocuk sahibi olmak isteyipte olamayan kardeşlerim için paylaşıyorum gerçi herşey allahtandır ama siz duanıızı edin allahtan bekleyin işallah hayırlısıyla olur...

"bismillahirrahmanirrahim"

"fe hebli min ledünke veliyyen yerisni ve yerisü min ali yakup. yuhricüküm tıflen sümme li tebluğu e şeddeküm."

"anlamı:

"bana tarafından bi evlat ihsan et. ki banada varis olsun, yakup hanedanına mirascı olsun. sonra bebek olarak çıkaran, sonra sizi güçlü kuvvetli bir çağa erişmeniz için..."

not: bu duayı hz. zekeriyya çocuk sahibi olmak için rabbine etmiştir...

Moderatör tarafında düzenlendi:
paylasim icin cok saol...tabiki her sey allahtan o istedigi sürece hersey her dilek gerceklesir...benimde bi süre olmamisti hergün hergece yalvariyordum sirf bi bebegim olsun diye....dularim kabul oldu allahim bana bi melek nasip etti cok sükür rabbime...o zamanlar olmamasinin demekki bi hayri varmis belkide kizim simdi bu duruma düsmeyecekti..babasiz kalmayacakti ....yarabbi sen dualari hakkiyla isitensin...burdan el acip sana yalvaran kullarina senin tarafindan temiz cocuklar nasip eyle..onlarin kucaklarini bos koyma yarabbim..bi sevinci bu duyguyu onlarada yasat insallah...yarabbim bunlarin yani sira bu günahkar kulununda actigi elini bos cevirme yalvarislarini duy allahim.....amin....

Geri