gebe
  1. *BİRİCİK*

*BİRİCİK* Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    8

Çocuk Sahibi Olmak İsteyenlerin Okuması Gereken Tesbihler

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında *BİRİCİK* tarafından paylaşıldı.

Kızlar merhaba bugün elime geçen bir kitap vardı onun sayfalarını karıştırdım gebelik için şöyle şeyler diyordu bir göz atın drim :) EL-BARİ
    her gün 100 defa "ya bari" ism-i şerifi okumaya devam edenler kabirlerinde bir arkadaş sahip olup,korku karanlıktan ein olurlar.Çocuığu olmayan bir kadın 7 gün oruç tutsun ve orucunu suyla açsın sonra 21 defa "el bari-ul musavviru" okusun o kişye allah'ın izniyle bir çocuk nasip olacaktır diyor...

El-MUSAVVİR
    Çocuğu olmayan bir kadın 7 güne kadar oruç tutarak allah'ın "ya halik,ya bari,ya musavvir" isimlerini 21 defa okuyarak bir bardağa üfler bu suyla orucunu açarsa onun çocuğu allah'ın izniyle olacakır
    :) :) :)

Çocuk Sahibi Olmak İsteyenlerin Okuması Gereken Tesbihler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sporcu olmak isteyen Çocuğunuzu Nasıl Beslemelisiniz?

Sporcu olmak isteyen Çocuğunuzu Nasıl Beslemelisiniz?

Spor yapan çocukların beslenmesi daha da önem kazanır. Günde 1.5-2 saatten fazla egzersiz yapan çocuk, ekstra besinlere ihtiyaç duyar. Tüm çocuklar için dengeli ve yeterli beslenme önemlidir ancak çocuğunuz sporla uğraşıyorsa büyüme ve gelişmesiyle spor performansının kalitesi için bu konuda daha dikkatli olmak gerekir. Çocuğunuz, aktivite düzeyine göre ekstra besinlere ihtiyaç duyulabilir....
  2. çocuk sahibi olmak isteyenlerin okuyacakları dualar

çocuk sahibi olmak isteyenlerin okuyacakları dualar

Çoçuk sahibi olmak isteyen,kolay doğum,hayırlı evlat isteyenler için okunacak hatim 1.Enbiya süresi 70 kere 2. Ali İmran süresi 38-39-40-41. ayetler 73kere 3.Saffat süresi 83. ayetten den başlayıp 113.ayet dahil 73 kere 4.Hud süresi 69. ayetten başlayıp 76. ayet dahil 73 kere 5.Ayetel kürsi ,Fatiha,İhlas ,Nas,Felak hepsinden 1 kez 6.İnşikak süresi 7 kere 7."Ya Evvel" 1000...
  3. hamilelerin okuması gereken dualar

hamilelerin okuması gereken dualar

kızlar 3 haftalık gebeyim.Biraz korkuyorum da acaba ben hangi duaları okumalıyım. Okumam gereken dualar hangileri lütfen yazın. Teşekkürler.
  4. Hamilelerin okuması gereken sureler

Hamilelerin okuması gereken sureler

hamilelerin okuması gereken sureler hamilelerin okuması gereken dualar hamilelerin okuması gereken kitaplar hamilelikte okunacak dualar hamilelikte okunacak sureler hamilelikte okunması gereken dualar gebelikte okunacak dualar ve dahası burada arkadaşlar. Hamilelik döneminde dikkat edilecek hususlar hakkında eminiz ki tüm hamileler bilgi sahibidir. Peki ya hamilelikte okunacak dualar hakkında...
  5. çocuk sahibi olmak

çocuk sahibi olmak

ben 2.5 yıllık evliyim tüm tahlillerim yapıldı ve bir sıkıntım olmamasına ragmen hamile kalamadım son gittigim doktor klomen verdi bugün başladım.adetin 5.günü başlanıyormuş netten baktım çünkü doktor o bilgiyi ya vermedi yada bn kalabalıktan duyamadım.kullananlara soruyorum yardımcı olurmusunuz dogru zamanda başlamışımdır umarım ve içinde 10 tablet var ama doktor günde bir defa 5 gün iç...

Sayfayı Paylaş