gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

çocuk tamam, kariyere devam!

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Çalkantılı yaşantısından sonra evinin kadını ve anne oldu gerçekten takdir ediyorum mesleğinede geri dönüyormuş hadi hayırlısı...

KISA BİR SÜRE ÖNCE MODACI DİLEK HANİF'İN YENİ KOLEKSİYONU İÇİN POZ VEREN DEMET KUTLUAY, ARTIK PODYUMLARA DÖNECEĞİ MÜJDESİNİ VERDİ.

Kısa bir süre önce modacı Dilek Hanif'in yeni koleksiyonu için poz veren Demet Kutluay, artık podyumlara döneceği müjdesini verdi. Demet Kutluay, mesleğine kaldığı yerden devam edeceğini belirtti.

Dilek Hanif'in yeni kreasyonu için objectif karşısına geçen Demek Kutluay, "İki çocuk doğurduktan sonra benim için bir geri dönüş oldu Dilek Hanif çekimi" diyerek gelen tepkilerden de çok memnun olduğunu söyledi. Kutluay, artık mesleğine faal olarak dönüş yaptığını da şu sözlerle dile getirdi:

"Artık İrem 3,5 yaşına geliyor. Ömer 7,5 aylık. O yüzden artık ben de mesleğime kaldığım yerden güzel bir şekilde devam ediyorum."

Planları arasında, 2 çocuk yaptıktan ve onların anneye en ihtiyaç duyduğu dönemde onları yalnız bırakmamak olduğunu belirten Kutluay, "Sonrasında da mesleğime devam etmekti" dedi. Demet Kutluay, mesleği dahilindeki her alanda bundan sonra varolduğunu belirterek podyuma da çıkacağını belirtti.

2. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için sağol

3. salma

salma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için sağol

çocuk tamam, kariyere devam! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuk da Yaparım Kariyer de Erkek Versiyonu

Çocuk da Yaparım Kariyer de Erkek Versiyonu

Çocuk da Yaparım Kariyer de Erkek Versiyonu:caked: İyi ki doğdum gördün mü 25 oldum kıllandım, akıllandım bir de bıyık bıraktım cakamı atıyorum (evlende görelim bakalım ne kadar akıllanmışsın):D İyi ki doğdum hovarda bir adam oldum hatunların peşinde aklım hep bu işlerde sınırı zorluyorum:bounce: (Çok zorlama çarpılırsın canım) Kalamam kapalı tribünde o zaman neşesi neresinde koysalar önüme...
  2. Ceza Tamam

Ceza Tamam

Canımı verene dek mi savaşacam ben acaba Gözümün içine bakınız Araba peşinde koşana merhaba ne demek istedim ben anla ... Kaderi geriye çevireceksen haydi gel çevir de Anamın gözüne yaşlar inmesin bu yagmur dinmesin Yalancı kazanamaz ki savaşı Bırakın evine donene respect Kompleksli ruhlara selamlar olsun Ceza mikrofonunu açtı,Nefretini bir döktü ki sen sorma Dövünen kalplere gem vurma...
  3. Nil Karaibrahimgil - Çocukta Yaparım Kariyerde

Nil Karaibrahimgil - Çocukta Yaparım Kariyerde

nil karaibrahimgil iyiki doğdum video nil karaibrahimgil iyiki doğdum facebook gördün mü 25 oldum video İyi ki doğdum Gördün mü yirmi beş oldum Özgürüm kanatlandım Durmadım ayaklandım Koşup ilerliyorum İyi ki doğdum Ne güzel bir kadın oldum Erkekler hep peşimde Ama aklım işimde Sınırı zorluyorum Kalamam hayatın köşesinde O zaman neşesi neresinde Koysalar önüme bariyerde Çocukta yaparım...
  4. Çocuk mu Öncelikli Kariyer mi Hadi Melekler !

Çocuk mu Öncelikli Kariyer mi Hadi Melekler !

Sevgili melekler, size çok zor bir soru soracağım :D:D Sizin için öncelik çocuk mudur kariyer mi ? Soruyu zorlaştırıp duygusallaştıralım; Yumuk yumuk, tatlı mı tatlı, canınızdan bir parça bebeğinizle evinizde çocuk bakmak mı istersiniz, yoksa başarının zirvesinde, takdir edilen ama yalnız bir kadın olmak mı ? Bir tarafta maddi kaygısız, alkışlanan bir kadın, diğer tarafında eşi ve...

Sayfayı Paylaş