gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

çocuk Teslimi:

Konu, 'İcra ve İflas Hukuku' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

çocuk teslimi Madde 25 - (Değişik madde: 03/07/1940 - 3890/1 md.)
    Çocuk teslimine dair olan ilam icra dairesine verilince icra memuru 24 üncü maddede yazılı şekilde bir icra emri tebliği suretiyle borçluya yedi gün içinde çocuğun teslimini emreder. Borçlu bu emri tutmazsa çocuk nerede bulunursa bulunsun ilam hükmü zorla icra olunur.

Çocuk teslim edildikten sonra diğer taraf haklı bir sebep olmaksızın çocuğu tekrar alırsa ayrıca hükme hacet kalmadan zorla elinden alınıp öbür tarafa teslim olunur.

çocuk Teslimi: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harun Kolçak - Teslim Oldum

Harun Kolçak - Teslim Oldum

Hasret sona erdi gerçeği buldum Gözlerim kapandı da ben sen oldum Sınırlara dayandım çok yollar aldım Geri dönmek olmaz ki Hepten bağlandım Ne ben varım ah ne de sen Ne zaman var ne mekan Ama gerçek yaşanan Ateşin yandı gönlümde Yansın dursun içimde Deli divane olsam da Vazgeçmem kul oldum sana Teslim oldum sana
  2. Yargı 'töre'ye teslim!

Yargı 'töre'ye teslim!

Yargı 'töre'ye teslim! 'Töre kurbanı' Neşe Özel'i cinayetten önce bıçaklayan kardeşi E.Ö., 820 YTL para cezasıyla kurtuldu. E.Ö. için tüm indirim maddelerini uygulayan mahkeme, cezayı da 6 eşit taksite böldü ÖZGÜR CEBE Diyarbakır DHA Diyarbakır'da ailesinin zoruyla nişanlandığı kişiden ayrılınca "aile namusuna leke getirdiği" gerekçesiyle Neşe Özel'in...
  3. Taşinmaz Tahliye Ve Teslimi :

Taşinmaz Tahliye Ve Teslimi :

taşınmaz tahliyesi tahliye icra emri ilamlı tahliye icradan alınan taşınmazın tahliyesi taşınmazın BORÇLUNUN ELİNDE İSE: Madde 26 - (Değişik madde: 03/07/1940 - 3890/1 md.) Bir taşınmaz veya bir geminin tahliye ve teslimine dair olan ilam icra dairesine verilince icra memurunun 24 üncü maddede yazılı şekilde bir icra emri tebliği suretiyle borçluya yedi gün içinde hükmolunan şeyin...
  4. Taşinir Teslimi:

Taşinir Teslimi:

Madde 24 - (Değişik madde: 18/02/1965 - 538/14 md.) Bir taşınırın teslimine dair olan ilam icra dairesine verilince icra memuru bir icra emri tebliği suretiyle borçluya yedi gün içinde o şeyin teslimini emreder. İcra emrinde; alacaklı ve borçlunun ve varsa mümessillerinin adları ve soyadları ile şöhret ve yerleşim yerleri hükmü veren mahkemenin ismi ve hükmolunun şeyin neden ibaret olduğu,...
  5. Göknur - Teslim (2011)

Göknur - Teslim (2011)

Göknur- teslim, single, şarkıları, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Göknur şarkılarını çok severim ben melekler. Özellikle Teslim şarkısı harikadır bence. İşte size Göknur 2011 single :) Sanatçi: Göknur Albüm Adi: Teslim Türü: Türkçe Pop & Rock Yayin Tarihi: 21/02/2011 Süresi: 19:06 Dakika Kalitesi: 192 kbps Albümdeki Eserler...

Sayfayı Paylaş