gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

Çocuk Ve Bebek Tulum Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Sponsor Bağlantılar

Eminim ki şirin uyku tulumlarını çocuklarınız çok beğenecek.

İkizlerin yeşil uzaylı formundaki komik tulumlarına bayıldım. Siz?

Kurbağa görünce aklıma hep öpünce prens olan kurbağa prens geliyor. :)))

Desen olarak çok şık ama bir o kadar farklı bebek tulumu nasıl?

Size tavsiyem bu modelde ki gibi i çi kürklü tulumlar seçmenizdir. Bu sayede çocuğunuz üşümeyecekdir. [​IMG]

Eğer tulum alma imkanınız yoksa kendiniz örebilirsiniz hem şık hemde ekonomik olacaktır.

Kız bebeklerinin süsü hiç kimselerde yok . Özellikle yastık tasarımına bayıldım..

İşte oğlum için aldığım mavi sade ama bir o kadar kullanışlı tulum modeli. Şapkasını da takınca çok şeker oluyordu:)))

Çocuk Ve Bebek Tulum Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek Tulum Modeli

Bebek Tulum Modeli

bebek tulum modelleri bebek tulum mont anlatımlı modelleri anlatımlı Ben aslında anlatacak birşey bulamıyorum yani daha doğrusu anlatımlı bebek tulum modeli yapmayı valla bilmiyorum. Dışarıdan birisi olarak yeni doğacak bebeğime ararken görsellerden bulduğum değişik harika bebek örgü ve tulum modellerini sitenize ekleyim dedim e bu da benim doışarıdan biri olarak sizlere yardımım olsun dimi....
  2. Bebek ve çocuk elbise modelleri

Bebek ve çocuk elbise modelleri

çocuk elbise modelleri çocuk elbisesi modelleri bebek elbise elbiseleri resimleri
  3. Bebek Örgü Tulum  Ve Mont Modeli

Bebek Örgü Tulum Ve Mont Modeli

bebek mont modelleri bebek örgü mont modelleri örgü montları Bir bebek örgüsü bu kadar mı şirin olur:D Renkleri ve modeline bayıldım diyebilirim.Bu kadar şirin bir örnek aynı şekilde şirin bebişlerle birleştiğinde neler olur düşünemiyorum bile:DOrtalık şerbetten geçilmez sanırım:bathbaby: Bravo, Bebe 100 Açık yeşil 2 x 100 gr Bravo, Bebe 100 Koyu yeşil 1 x 100 gr Bravo, Bebe 100 Açık kahve...
  4. Bebeğinize Sıcacık Uyku Tulumu Modeli

Bebeğinize Sıcacık Uyku Tulumu Modeli

bebek örgü uyku tulumu örgü uyku tulumu bebe tulumu Akşamları bütün bebekler üstlerini açar melekler :) Geceleri sık sık uyanır, üstlerini örteriz ve her defasında da üstlerini açılmış olarak buluruz. En iyisi siz gelin bebeğinize şık bir uyku tulumu örün. Böylece gece üstünü ince örtersiniz ve ne kadar açılırsa açılsın, bebeğiniz de üşütmemiş olur :tik: Şiş: 6.5 mm Örgü: Pirinç...
  5. Örgü Bebek Tulum Modelleri

Örgü Bebek Tulum Modelleri

Bebek Tulum Modelleri El Örgüsü Bebek Tulum Modelleri Bebek giysileri arasında özellikle tulumlara bayılıyorum çok şirin oluyorlar, altları bezli olunca totoları daha da bir tatlı görünüyor tulmda :D:D:D:D Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda sizler için bebek tulum örnekleri sunuyor ve bu tulumları istediğiniz renkteki iplerle örebilirsiniz diyoruz :)

Sayfayı Paylaş