gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

çocuk ve sigara

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: çocuk ve sigara

ah ah canım ya aman başlamasınlar Allah korusun ben bırakamıyorum az içiyorum ama hiç içmesem iyi ya bide onlar alışmasın emeğine sağlık canım

çocuk ve sigara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sİgara Tİryakİsİ Annenİn ÇocuĞu

Sİgara Tİryakİsİ Annenİn ÇocuĞu

Sigara tiryakisi annenin bebeğinin, astım ve nefes darlığı riskiyle doğduğu saptandı. ABDde Kick tıp okulunda yapılan araştırmada, hamileliğinde sigara içen annenin bebeğinin solunum yollarında, genetik hasar meydana gelebildiği belirlendi. Güney California bölgesinde yaş ortalaması 4-7 olan 2 bin 950 çocukta yapılan araştırmada, sigara içen anneden doğan çocuklarda daha fazla solunum yolları...
  2. Sİgara İÇerken Yakalanan Çocuk

Sİgara İÇerken Yakalanan Çocuk

yakalanan çocuk ve babası arasında geçen hayali diyaloglar ---- ortalık duman altı ve baba birden odaya giriverir ; baba: sen sigara mı içiyon len !? cocuk: ne sigarası , para verdiğin mi var. gasteye çay sardım içiyom baba: sigaramı içiyon len !? cocuk: yok baba , yapay atmosfer bu, hoca ödev verdi , o bakimdan yani baba: ha ok ozaman baba: sen sigara mı içiyon len !? cocuk: hee canın mı...
  3. çocuklar ve sigara

çocuklar ve sigara

Pasif içicilik nedir? Kimler risk grubundadır? Anne karnındaki bebeğe ve yeni doğanlara etkileri Ne yapabilirsiniz? Doç. Dr. Dilaver ÖZTURAN, Soru: Pasif içicilik nedir? Cevap: Yanan bir sigara dumanı ve sigari içen kişinin soluğuyla yaydığı dumanın bileşimidir. Ayrıca çevresel sigara içiciliği, duman olarak da adlandırılır. (ETS=Enviromental Tobacco Smoke, ÇSD=Çevresel Sigara Dumanı)....
  4. Sigara içerken yakalanan çocukların cevapları

Sigara içerken yakalanan çocukların cevapları

yakalanan çocuk ve babası arasında geçen hayali diyaloglar ortalık duman altı ve baba birden odaya giriverir ; baba: sen sigara mı içiyon len !? cocuk: ne sigarası , para verdiğin mi var. gasteye çay sardım içiyom baba: sigaramı içiyon len !? cocuk: yok baba , yapay atmosfer bu, hoca ödev verdi , o bakimdan yani baba: ha ok ozaman baba: sen sigara mı içiyon len !? cocuk: hee canın mı çekti...

Sayfayı Paylaş