gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çocuk yapmak için ehliyet gerekiyor.

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

”Çocuk yapmak için ehliyet gerekiyor. Aslında çocuk değil, insan yapıyorsun. Ben kendimi bu sorumluluğu almaya yetkin görmüyorum..” [​IMG]

Geçtiğimiz ay piyasaya çıkardığı 'Yolun Yarısı' adlı albümüyle 'samimi duygularını' ortaya koyduğunu ifade eden Demir Demirkan, "36 yaşındayım ve hatalarımı, eksiklerimi, yetersizliklerimi, her şeyimi kabul ettim" diye konuştu. Çok mutlu bir çocukluk yaşadığını belirten ünlü müzisyen, çocuk sahibi olmakla ilgili görüşlerini şöyle ifade etti: "Çocuk yapmak için ehliyet gerekiyor. Aslında çocuk değil, insan yapıyorsun. Ben kendimi bu sorumluluğu almaya yetkin görmüyorum. Kendimi çok fazla bağlayıp, hapsedemem."

Çocuk yapmak için ehliyet gerekiyor. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuklara sanatı sevdirmek gerekiyor

çocuklara sanatı sevdirmek gerekiyor

çocuklara resmi sevdiren siteler çocuklara resmi sevdiren internet siteleri Sanat çok önemli bir öğrenme gerecidir. Çocuklar sanat sayesinde öz-denetim, yaratıcılık ve güven duygusunu geliştirirler. Sanat dünyayı daha iyi kavrayabilmeyi ve farklı açılardan görebilmeyi öğretir. Düşünceleri, duyguları ve beklentileri farklı biçimlerde ifade edebilme olanağı sağlar. Ayrıca çocukların analiz...
  2. Boy Uzatmak İçin Neler Yapmak Gerekiyor Hep Birlikte Öğrenelim

Boy Uzatmak İçin Neler Yapmak Gerekiyor Hep Birlikte Öğrenelim

boy uzatmak için ne yapmalı boy uzatmak için yapılması gerekenler boy uzatmak için ne yenmeli Sevgili melekler, boy uzatmak herm kadınlar hem erkekler için büyük sorunlardan biri. Boy uzunluğundan memnun olmayıp bu uğurda ameliyat masasına yatanlar bile var. Elbette ki bu durum öncelikle genetik ancak özellikle büyüme çağındakilerin yapabilecekleri şeyler de var. Bu yazımızda boy uzatmak...
  3. İpad'e Müzik Yüklemek İçin Neler Yapmak Gerekiyor ?

İpad'e Müzik Yüklemek İçin Neler Yapmak Gerekiyor ?

İpade Nasıl Şarkı Yüklenir İpade Müzik Yükleme Sevgili melekler, teknolojinin hızına inanın hiçbirimiz yetişemiyoruz melekler. Android telefonlardı, ioslu iphonelardı derken artık ipad çılgınlığı başladı. Biz de bu sayfamızda İpade Nasıl Şarkı Yüklenir öğrenmek isteyenler için İpade Müzik Yükleme hakkında bilgiler veriyoruz... - Öncelikle iPodlar, mp3′ler gibi masaüstünden müziğin...
  4. Kilo Almak İçin Ne Yapmak Gerekiyor ?

Kilo Almak İçin Ne Yapmak Gerekiyor ?

Bu konu; kilo almak için ne yapılmalı konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, herkes fazla kilolardan şikayetçi olmaz. Kimisi de kilo alamamaktan şikayetçidir. Vücut kitle endeksiniz 18'den düşükse çok zayıfsınız demektir ve sağlığınız açısından kilo almanız gerekir. Bu sayfamızda sizlere kilo almak için neler yapabileceğiniz hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere.....
  5. Muzun Uzun Süre Dayanması İçin Ne Yapmak Gerekiyor?

Muzun Uzun Süre Dayanması İçin Ne Yapmak Gerekiyor?

muzun kararmaması nasıl önlenir, muzun kararmaması için, muzun kararması Sevgili melekler, pazardan alıp getirdikten kısa süre içinde kararmaya ve bozulmaya başlayan yegane meyve muzdur. Genelde buzdolabına koyma hatasına düşenleri baştan uyaralım, muz oda sıcaklığında saklanmalıdır. Yine de çabuk kararan muz için bakın ne gibi püf noktaları var?.. Muz, çabucak olgunlaşan ve tadını...

Sayfayı Paylaş