gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

çocukça aşk

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Ask bi kizi sevmektir. Kizin huylari ve hareketleri güzelse bu bir asıktir. Kizin gözleri maviyse o kiza ask olunur. Tugba: Birini seviyosan o asktir. Ama sonra baskasini seversen o da asktir.

Ismet: Güzel olan bi kiza asık olunur.

Sirin: Birine yardim edersen o sana asık olur. Çok sever ve yemege davet eder.

Taylan: Ask uzakta olsa bile olsa sevdigini unutmaz.

Yagmur: Önce tanisirlar. Kiz düzenli besleniyorsa erkek ona asık olur.

Gizem: Birbirlerini begenirler ve asık olurlar. Ask ve sevgi arasindaki fark: Babani seversin ama asık olmazsin.

Hamit: Insan sevdiklerine asık olur. Ben Allah'a Atatürk'e ve ögretmenime asigim. Birine daha asigim ama onu yazmam. Ama o japona benziyor.

Savas: Bir yerde karsilasirlar, tanisirlar. O günden sonra hep arkadas olurlar. Bir yerde yine karsilasirlar. Evine davet eder sonrada evlenirler.

Mucahit: Benim sevdigim bi kiz vardi. Ben onu seviyodum ama o beni sevmiyodu. Sonra ona mektup yazdim. Annesine söyledi, annesi bana kizdi ama herkes birbirine asık olabilir.

Sevgi: Ask sevmektir ama söylemezler. Çünkü herkese söylenmez.

Gizem: Asık olunca erkek kizi okuldan sonra takip eder.

Batuhan: Önce tanisip asık olurlar. Sonra el ele yürürler, kafeye giderler. Sonra nikah kiyilir, kina gecesi yapilir. Sonra da hemen çocuk olur.

Büsra: Asık olmak sevgili olmaktir. Asık güzel olmak , kötü olmamaktir. Okuldan çikarken çarpisirlar kitaplari düser. Sonra asık olurlar.

Aylin: Asık olanlar hiç ayrilmaz. Bazen ayrilir bazen ayrilmaz. Ayrilirlar ama geri gelmek üzere ayrilirlar. Ayrildiktan sonra geri gelirler. Birbirlerini ne kadar çok sevdiklerini anlatirlar. Iste ask böle bisi.

Senem: Asık olunca insan hep sevdigi kisiyi düsünür. Hep onu hayal eder ve hep onu görmek ister. Ona sevgisini belli etmek ister. Ask bir kisilik degil iki kisiliktir.

Mertcan: Merhaba ben 9 yasindayim. Simdi ask hayatimda degil. Ben askla ugrasmiyorum ama büyüyünce olabilir. Simdi yasim çok küçük. Ama bazi arkadaslarim bu yasta asık oluyorlar. Ben de onlara çekip asık olabilirim.

Ümit: Asık olup evlenirler. Sonra adam eve gidip kadini dövüp yemek yaptirir. Ben asık olursam kizi lokantaya götürürüm.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: çocukça aşk
    Süper canımcım...

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

emeğine sağlık canımm..

4. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

sagolun kıslar

çocukça aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocukça kıyafetler...(:

çocukça kıyafetler...(:

Yasim genc, ve onunda öyle olmasindan yana mutluyum, yasima göre giyinirim diyorsaniz, buyrun meleklerim.. :) Yada, yasim okadar genc olmaya bilir, ama her genc kiza tas cikaririm diyorsaniz, bu modellerde size göre meleklerim :) yupis Genc olan, ve kendini Genc hisseden Melekler icin :tik:
  2. Aşk ( ! )

Aşk ( ! )

AşK ( ! ) " Aşk farkına varmaktır, Ya herşey aşktır,ya hiçbirşey Ya da herşey aşktandır... Ya aşk nedir? Tarif etmek gereklidir ve aynı zamanda hastalıktır Ve hiçbir tarif için bu aşkın tarifi değildir diyemezsiniz... Ve hiçbir tarif tam değildir... Seversiniz işte... Kavuştuğunuz,kavuşmayı istediğiniz veya kavuşamadığınızdır aşk... Aşk odur... Yarım ve bayat bir simit de...
  3. *Aşk *

*Aşk *

İki dakika herşeyi bırak zihnini boşalt ve Aşk'a odaklan! Karanlığın ortasında yavaş yavaş ilerliyordum. Etrafım irili ufaklı taşlarla çevriliydi. Bazen bir tanesine çarpıyor, biraz sendeliyor ardından tekrar yoluma devam ediyordum. Ne zaman olmuştu, nasıl olmuştu, şimdilerde ben de pek hatırlayamıyorum ama çok sonraları bir bilim adamından duyacaktım. Büyük bir patlama olmuştu, ardından...
  4. Aşk ♥

Aşk ♥

mesela, sabahları beraber uyansak, gördüğümüz rüyaları anlatsak birbirimize. Sonra sussak gözlerine baksam sadece, kaybolsam kollarında. Dudağıma kondurduğun buseyle sarhoş olsam.. Zaman geçmese hep böyle kalsak. ♥ Seni ilk gördüğüm anı hatırlıyorum. Öyle çocuksu ve tarifi imkansız. ''İşte bu.'' demiştim o an. Çok şey istemiyorum aslında. Sadece yanımda olmanı istiyorum. Bütün günü...
  5. aşk

aşk

birini çk seviyorum ama o karşılık vermiyor ne yapmalıyım

Sayfayı Paylaş