gebe
  1. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

çocuklar arasındaki kavgaya aileler de karıştı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TÜLSÜ35 tarafından paylaşıldı.

. Mersin'in merkeze bağlı Tece beldesinde 2 aile arasında çıkan çocuk kavgasında, pompalı av tüfeği ile vurulan şahıslardan 1'i öldü 2'si de yaralandı.
    Edinilen bilgiye göre olay, Tece beldesi, Cumhuriyet Mahallesi'nde meydana geldi. Eniştesinin kız kardeşi Meryem Oğuz (37) ile çocuk yüzünden tartışan Dilaver Ak (30), daha sonra kavga etmeye başladı. Kavganın büyümesi üzerine Dilaver Ak yanında getirdiği pompalı av tüfeği ile Meryem Oğuz'u gözünden vurdu. Silah sesinin duyarak olay yerine gelen Meryem Oğuz'un ağabeyi M.O,, şahsın elinden aldığı tüfekle Dilaver Ak'ı göğsünden vurarak öldürdü. Çevreye saçılan saçmalardan yaralanan Okuş Oğuz, Erdemli Devlet Hastanesi'ne, gözünden yaralanan Meryem Oğuz ise Mersin Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak, tedavi altına alındı.
    Ak'ın cesedi otopsi için Erdemli Devlet Hastanesi morguna kaldırılırken, olaydan sonra kaçan M.O. ile birlikte 5 kişi, jandarma tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. KAYNAK:haberler.com

çocuklar arasındaki kavgaya aileler de karıştı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuklar arasındaki diyaloglar...

çocuklar arasındaki diyaloglar...

çocuklar arasındaki diyaloglar... altı yaşındaki fırat ile kutay resim yaparken konuşmaktadır: fırat: eve gidince abimin boyalarıyla boyiycam bu resmi kutay: ne renge boyiycan? fırat: beyaz kutay:ii de oolum beyaz görünmez ki.. fırat: tamam oolum, abim görmesin diye.. +* sen şimdi benim kızımsın tamam mı? -* peki. anne diyicem ben sana. + evet. ben yemek...
  2. Çocuktan Aİlesİne Notlar!!!

Çocuktan Aİlesİne Notlar!!!

çocuktan ailesine notlar 1. Beni şımartmayın. Her istediğimin yerine getirilmemesi gerektiğini çok iyi biliyorum, sadece sizi test ediyorum! 2. Bana karşı disiplinli, katı olmaktan korkmayın. Ben bunu tercih ederim, kendimi emniyette, güvende hissediyorum. 3. Kötü alışkanlıklar edinmeme müsaade etmeyin. Bunların erken dönemlerde teşhis edilip önlenmesi hususunda sizlere güveniyorum....
  3. Engelli Çocuğu Olan Aileler

Engelli Çocuğu Olan Aileler

özürlü çocuğu olan aileler özürlü çocuğu olan ailelerin hakları engellilere yardımcı siteler engelli ailelerin hakları Bedensel,zihinsel, duygusal ve sosyal özellikleri belli oranda fonksiyon kaybına sebep olan organ yokluğu veya bozukluğu sonucu normal yaşama uymayacak şekilde özürleşen kişiye “özürlü” denmektedir.Akademisyenler tarafından “sakat”, “özürlü”, “engelli” tanımlarının...
  4. çocuktan ailesine notlar

çocuktan ailesine notlar

ÇOCUKTAN AİLESİNE NOTLAR 1-Beni şımartmayın. Her istediğimin yerine getirilmemesi gerektiğini çok iyi biliyorum, sadece sizi test ediyorum! 2-Bana karşı disiplinli, katı olmaktan korkmayın. Ben bunu tercih ederim, kendimi emniyette, güvende hissediyorum. 3-Kötü alışkanlıklar edinmeme müsaade etmeyin. Bunların erken dönemlerde teşhis edilip önlenmesi hususunda sizlere güveniyorum....
  5. aileleri yöneten çocuklar

aileleri yöneten çocuklar

Böyle çocukları görmüşüzdür.Anne babalarını parmağında oynatırlar.Hayır lafından anlamazlar.Gerçekten anne babaya illallah dedirten çocuklarla nasıl başa çıkabiliriz?Anne babaların işi çok zor:) Anne babalarla çalışıyor olunca, aile hayatlarına odaklanınca, ister istemez her yerde çevremdeki aileleri gözlemler, anne baba ve çocukların nasıl davrandıklarını, birbirleriyle nasıl bir ilişki...

Sayfayı Paylaş