gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Çocuklar Duymasın" 2013 Yeni Bölüm Çekimleri Başladı

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

çocuklar duymasın çocuklar duymasın yeni çocuklar duymasın 2013

Sevgili melekler, uzun soluklu sitcom dizilerimizden Çocuklar Duymasın'ın yeni sezon çekimlerine başlandı. İzleyicinin çok sevdiği komedi dizisi yeni bölümleri için start aldı.

Efsane dizi Çocuklar Duymasın, yeni bölümleriyle yeni sezonda FOX'ta ekranlara gelecek. Haluk'un emekli olacağı ve bir cafe işleteceği yeni sezonun çekimlerine başlandı.

Çocuklar Duymasın'ın yapımcısı ve senaristi Birol Güven, Twitter hesabından çekimlere başlandığını, sürprizlerle Eylül ayında FOX'ta olacaklarını yazdı. Dizinin Meltem'i Pınar Altuğ Atacan, İnstagram hesabına eklediği fotoğrafın altına 'yine, yeni, yeniden' yazdı.

2. rosalindaa

rosalindaa Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    aman ya yıne mı ccouklar duymasın..s sıkıcı hep aynı senaryo baska dızımı yok :s

karakuzu bunu beğendi.
  3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Rosa gözünaydin sekerim :D:D sabahlari eski bölUmlerin tekrarini aksamlarida yeni bölUmünü izlersin artik hahaha

4. bengu46

bengu46 Forum Okuru

NEDEN AİLE DİZSİ DİYEMİ ..ÖPÜŞEN EDEN YOK YA ONDAN DEMİ

"Çocuklar Duymasın" 2013 Yeni Bölüm Çekimleri Başladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklar Duymasın Yeni Bölümü yayına giriyor

Çocuklar Duymasın Yeni Bölümü yayına giriyor

çocuklar duymasın yeni çocuklar duymasın yeni bölüm bölümleri bölümü cocuklar duymasin bölümleri 'DÖNÜYORUM AMA KURALLARIM VAR' Benimde kurallarım var, bende insanım, buda benim özel hayatım, işimi bilirim güzelim gencim, kaprisliyim psikoyum :D:D Yeniden başlamasını merakla bekliyoruz arkadaşlarım, pınar sanada başarılar Meleğim :) Çocuğun kesin kız bu arada baktım anlarım ben :D:D PINAR...
  2. Çocuklar Duymasın 2013 Geliyor !

Çocuklar Duymasın 2013 Geliyor !

Bu konu; Çocuklar Duymasın 2013 Geliyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, televizyon ekranlarının en uzun soluklu sitcomlarından Çocuklar Duymasın 2013 yılı için yeniden çekilmeye karar verildi. En son geçen sezon Atv ekranlarında izlediğimiz dizi Haluk karakterinin emekli olmasıyla ekranlara veda etmişti. Haberi Pınar Altuğu Twitter hesabından paylaştığı Tamer...
  3. Çocuklar Duymasın Yeni Versiyondaki Değişiklikler

Çocuklar Duymasın Yeni Versiyondaki Değişiklikler

Bu sayfa; Çocuklar Duymasın Yeni Versiyondaki Değişiklikler konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların en uzun soluklu dizilerinden klasikleşmiş hale gelen Çocuklar Duymasın yepyeni bölümleriyle Fox Tvde yayına girmeye hazırlanıyor. Oyuncu değişikliğinin olmadığı dizinin konusunda elbetteki değişiklikler olacak. Haluk'u (Tamer Karadağlı) artık emekli bir dede rolünde...
  4. 2013 Yeni Çocuklar Duymasın Dizisi Eylül'de Fox'ta!

2013 Yeni Çocuklar Duymasın Dizisi Eylül'de Fox'ta!

çocuklar duymasın 2013 yeni çocuklar duymasın Sevgili melekler, yeni sezon için çekilmeye başlayan Çocuklar Duymasın dizisi Eylül ayında ekranlara gelmeye başlayacak. Her akşam 20:15'te Fox Tv'de ekranlara gelecek olan dizide Haluk emekli olacak ve bir cafe işletecek.
  5. 2013 Yeni Çocuklar Duymasın Dizis Tanııtm Frgamanı Yayınlandı!

2013 Yeni Çocuklar Duymasın Dizis Tanııtm Frgamanı Yayınlandı!

2013 çocuklar duymasın 2013 yeni çocuklar duymasın dizi fragmanı yeni çocuklar duymasın tanıtım fragmanı Sevgili melekler, Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizilerinden biri olan Çocuklar Duymasın yeni versiyonu ile yeniden eklranlara dönmeye hazırlanıyor. Eylül ayında Fox Tv'de yayına başlayacak olan dizi için hazırlıklar ve çekimler devam ediyor. Hatta dizinin ilk tanıtım fragmanı da...

Sayfayı Paylaş