gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Çocuklar duymasın dizi oyuncusu Duygu(Hayal Garip)resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

cocuklar duymasın eski oyuncuları cocuklar duymasin eski oyuncular çocuklar duymasın dizi oyuncuları çocuklar duygu Çocuklar duymasın dizisi uzun bir aradan sonra ATV ekranlarında yeniden başladı.Dizide dizi oyuncuları arasında çok büyük değişiklikler yok.Yeni katılanlar olduğu kadar bazı oyuncuları ayrılmış gördük.Amerika'da okul okuyan evin kızı duygu'nun yerine Hayal Garip geçmiş.Sizlere Hayal Garip resimlerini sunuyorum Ama öncelikle diziye yeni katılan Hayal Garip hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum
    Dogum tarihi: 07 Mayıs 1985

Burcu : İkizler (meteoman)

oynadıgı diziler :2008 ipsiz recep

2009 istanbulda aşık oldum

2010 Çocuklar Duymasın yeni

Hayal Garip , Hayal Garip’in Hayatı, Hayal Garip Resimleri, Hayal Garip Videosu.

Hayal Garip, 07 Mayıs 1985 İstanbul Büyükada doğumlu. 2008′de İpsiz Recep dizisinde Leyla karakterini, 2009 yılında İstanbul`da Aşık Oldum dizisinde Işıl rolünü canlandırdı.

2010 yılında tekrar yayın hayatına başlayacak olan Çocuklar Duymasın dizisinde evin büyümüş kızı Duygu’yu canlandıracak Hayal Garip..

Oyunculugunu ispat etmiş bir oyuncu ,bu rolün üstesinde rahat bir şekilde gelecegine eminiz..Şimdiden başarılar dileriz

2. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel beğeniyle izliyoruz

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben de sanmıstımki duygunun büyümüs hali gerçekten o kızmı diye düsünüyordum ama duygu hayal kadar hoş değildi :D iyi bbir seçim olmus

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

slm

sızı gurulla ızlıyoruz duygu sen çoook guzelsın apaçı dansını yaparmısınn

5. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    evt bende begenerek izliyorumm

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sena

çok güzel oynuyor güzelde bir kız .........

Çocuklar duymasın dizi oyuncusu Duygu(Hayal Garip)resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk Bir Hayal dizi oyuncusu Emre Kızılırmak resimleri

Aşk Bir Hayal dizi oyuncusu Emre Kızılırmak resimleri

emre kızılırmak aşk bir hayal oyuncuları gerçek isimleri aşk bir hayal oyuncuları isimleri oyuncularının gerçek Aşk bir hayal dizisinin genç ve yakışıklı oyuncularından biri olan Emre Kızılırmak bilgilerini ve resimlerini sizlerle paylaşıyorum Biyografi 2005 yılında Neşe Erberk'in "yeni yüzler arıyoruz" projesinde keşfedildi. 2008'de Güney Kore'de "dünyanın en iyi podyum...
  2. Çocuklar Duymasın Dizisinin Yeni "Duygu"su!

Çocuklar Duymasın Dizisinin Yeni "Duygu"su!

çocuklar duymasın, çocuklar duymaın duygu, çocuklar duymasın dizisi duygu karakteri Sevgili melekler, sevilen dizi Çocuklar Duymasın'da yeni sezon ilk bölümünden beri yer almayan Duygu karakteri geri dönüyor. Hamile olduğu için diziden ayrılan Hayal Garip'ten sonra yeni Duygu'nun kim olacağ merak konusu olmuş, bir dönem ilk Duygu karakterini oynayan Ayşecan Tatari'nin dönebileceği iddia...
  3. Kara Ekmek Dizi Oyuncusu Elifcan Ongurlar Resimleri

Kara Ekmek Dizi Oyuncusu Elifcan Ongurlar Resimleri

elifcan ongurlar resimleri, elifcan ongurlar fotoları, kara ekmek dizi oyuncuları ATV Ekranların da çok yakın da başlayacak "Kara Ekmek" dizisin de oynayacak olan genç ve yetenekli oyuncu Elifcan Ongurlar hayranları için kendisinin resimlerini bu yazımız da paylaşıyoruz.
  4. Kara Ekmek Dizi Oyuncusu Başak Daşman Resimleri

Kara Ekmek Dizi Oyuncusu Başak Daşman Resimleri

başak daşman resimleri, başak daşman fotoları, kara ekmek başak daşman ATV Ekranlarının yepyeni dizisi "Kara Ekmek" çok yakın da ekranlar da olacak. Dzinin oyuncularından biri olan Başak Daşman hayranları için kendisinin resimlerini sizler için paylaşıyoruz.
  5. Kara Ekmek Dizi Oyuncusu Anıl İlter Resimleri

Kara Ekmek Dizi Oyuncusu Anıl İlter Resimleri

anıl ilter resimleri, anıl ilter fotoları, kara ekmek anıl ilter resimleri, kara ekmek dizi oyuncuları Ekranlara çok yakın da oldukça iddialı yepyeni bir dizi daha geliyor. ATV Ekranların da başlayacak olan "Kara Ekmek" isimli dizi güçlü oyuncu kadrosu ile daha başlamadan dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dizi de yer alan oyunculardan biri de Anıl İlter.. Anıl İlter hayranları için...

Sayfayı Paylaş