gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Çocuklar Duymasın Dizisinin Yeni "Duygu"su!

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

çocuklar duymasın, çocuklar duymaın duygu, çocuklar duymasın dizisi duygu karakteri
    Sevgili melekler, sevilen dizi Çocuklar Duymasın'da yeni sezon ilk bölümünden beri yer almayan Duygu karakteri geri dönüyor. Hamile olduğu için diziden ayrılan Hayal Garip'ten sonra yeni Duygu'nun kim olacağ merak konusu olmuş, bir dönem ilk Duygu karakterini oynayan Ayşecan Tatari'nin dönebileceği iddia edilmişti. Yapılan açıklamay göre yeni Duygu genç oyuncu Bengisu Özenel olacak. Yeni sezonda Duygu ve eşi Berke Kuzey Irak'a çalışmaya gitmişlerdi. İkili çok yakında diziye geri dönecek. Bengisu Özenel ve Ceyhun Fersoy çok yakında Çocuklar Duymasın'da rol alacaklar.

bengisu-özenel.jpg

Çocuklar Duymasın Dizisinin Yeni "Duygu"su! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklar Duymasın Yeni Bölümü yayına giriyor

Çocuklar Duymasın Yeni Bölümü yayına giriyor

çocuklar duymasın yeni çocuklar duymasın yeni bölüm bölümleri bölümü cocuklar duymasin bölümleri 'DÖNÜYORUM AMA KURALLARIM VAR' Benimde kurallarım var, bende insanım, buda benim özel hayatım, işimi bilirim güzelim gencim, kaprisliyim psikoyum :D:D Yeniden başlamasını merakla bekliyoruz arkadaşlarım, pınar sanada başarılar Meleğim :) Çocuğun kesin kız bu arada baktım anlarım ben :D:D PINAR...
  2. Çocuklar duymasın dizi oyuncusu Duygu(Hayal Garip)resimleri

Çocuklar duymasın dizi oyuncusu Duygu(Hayal Garip)resimleri

cocuklar duymasın eski oyuncuları cocuklar duymasin eski oyuncular çocuklar duymasın dizi oyuncuları çocuklar duygu Çocuklar duymasın dizisi uzun bir aradan sonra ATV ekranlarında yeniden başladı.Dizide dizi oyuncuları arasında çok büyük değişiklikler yok.Yeni katılanlar olduğu kadar bazı oyuncuları ayrılmış gördük.Amerika'da okul okuyan evin kızı duygu'nun yerine Hayal Garip geçmiş.Sizlere...
  3. çocuklar duymasın dizisinin nevresim takımları yatak örtüleri

çocuklar duymasın dizisinin nevresim takımları yatak örtüleri

çocuklar duymasın nevresimleri çocuklar duymasın nevresim takımları nevresim takımı yatak örtüsü yatak örtüleri Bayanlar buyrun yoğun istek üzerine sizlerle...
  4. Çocuklar Duymasın Yeni Versiyondaki Değişiklikler

Çocuklar Duymasın Yeni Versiyondaki Değişiklikler

Bu sayfa; Çocuklar Duymasın Yeni Versiyondaki Değişiklikler konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların en uzun soluklu dizilerinden klasikleşmiş hale gelen Çocuklar Duymasın yepyeni bölümleriyle Fox Tvde yayına girmeye hazırlanıyor. Oyuncu değişikliğinin olmadığı dizinin konusunda elbetteki değişiklikler olacak. Haluk'u (Tamer Karadağlı) artık emekli bir dede rolünde...
  5. Çocuklar Duymasın Dizisinin Yeni Duygusu Belli Oldu

Çocuklar Duymasın Dizisinin Yeni Duygusu Belli Oldu

çocuklar duymasın dizisi, çocuklar duymasın yeni sezon, çocuklar duymasın dizisi duygu Uzun bir süredir ekranların sevilerek izlenen dizisi olma özelliği taşıyan "Çocuklar Duymasın" dizisin de Duygu karakterini taşıyan Hayal Garip yerine oynayacak yeni Duygu belli oldu. Dizi de eşi ile birlikte Irak'a çalışmaya gidilmiş olarak gösterilmişti ve bunun sebebi ise oyuncunun gerçek...

Sayfayı Paylaş