gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Çocuklar Duymasın Yeni Bölümü yayına giriyor

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

çocuklar duymasın yeni çocuklar duymasın yeni bölüm bölümleri bölümü cocuklar duymasin bölümleri 'DÖNÜYORUM AMA KURALLARIM VAR' Benimde kurallarım var, bende insanım, buda benim özel hayatım, işimi bilirim güzelim gencim, kaprisliyim psikoyum :D:D
    Yeniden başlamasını merakla bekliyoruz arkadaşlarım, pınar sanada başarılar Meleğim :) Çocuğun kesin kız bu arada baktım anlarım ben :D:D

PINAR ALTUĞ, “ÇOCUKLAR DUYMASIN”IN YENİ BÖLÜMLERİNDE ROL ALMAYI KABUL ETTİ ANCAK KURAL KOYDU: “ ÖZEL HAYATIMA KİMSE KARIŞAMAZ”

Yapımcı senarİst Birol Güven’in “Çocuklar Duymasın” dizisini 5 yıl aradan sonra yeniden çekmeye karar vermesi, gözleri dizinin başrol oyuncusu Pınar Altuğ’a çevirdi. O dönem Umut Elçioğlu ile evli olan Altuğ başka bir aşka yelken açınca Güven’i kızdırmış, özel hayatı yüzünden diziden olaylı bir şekilde ayrılmak zorunda kalmıştı. Bu olayın üzerinden yıllar geçti ve Çocuklar Duymasın dizisinin yeniden çekilmesi gündeme geldi. Pınar Altuğ bu teklifi kabul ettiğini belirtti ancak şartları olduğunu söyledi: “Birol Güven ile daha konuşmadım. Ona kırgınlığım var ama bu işi yapmak için üzerine temiz bir sayfa açmak gerekiyor. Ben de öyle yaptım. Birol benim arkadaşım değil. Senaristim ve yapımcım. Geri dönme kararını da ben verdim. Benim de kendime göre koyduğum kurallar var. Benim hayatıma kimse karışamaz.”

2. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Çocuklar Duymasın Yeni Bölümü yayına giriyor
    vaaaay öslemiştik beeee cocuklar duymasıııııını

3. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

eskisi kadar güzel olur inş baslasında

4. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Hayırlısı olsun bakalım..

Çocuklar Duymasın Yeni Bölümü yayına giriyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklar Duymasın 56.bölüm fragmanı (18 mayıs)

Çocuklar Duymasın 56.bölüm fragmanı (18 mayıs)

çocuklar duymasın, 56.bölüm, 18 mayıs, fragmanı, tanıtımı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz http://www.youtube.com/watch?v=BkYwnvd7hDo&feature=player_embedded
  2. Çocuklar Duymasın Yeni Versiyondaki Değişiklikler

Çocuklar Duymasın Yeni Versiyondaki Değişiklikler

Bu sayfa; Çocuklar Duymasın Yeni Versiyondaki Değişiklikler konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların en uzun soluklu dizilerinden klasikleşmiş hale gelen Çocuklar Duymasın yepyeni bölümleriyle Fox Tvde yayına girmeye hazırlanıyor. Oyuncu değişikliğinin olmadığı dizinin konusunda elbetteki değişiklikler olacak. Haluk'u (Tamer Karadağlı) artık emekli bir dede rolünde...
  3. "Çocuklar Duymasın" 2013 Yeni Bölüm Çekimleri Başladı

"Çocuklar Duymasın" 2013 Yeni Bölüm Çekimleri Başladı

çocuklar duymasın çocuklar duymasın yeni çocuklar duymasın 2013 Sevgili melekler, uzun soluklu sitcom dizilerimizden Çocuklar Duymasın'ın yeni sezon çekimlerine başlandı. İzleyicinin çok sevdiği komedi dizisi yeni bölümleri için start aldı. Efsane dizi Çocuklar Duymasın, yeni bölümleriyle yeni sezonda FOX'ta ekranlara gelecek. Haluk'un emekli olacağı ve bir cafe işleteceği yeni sezonun...
  4. Çocuklar Duymasın Dizisinin Yeni "Duygu"su!

Çocuklar Duymasın Dizisinin Yeni "Duygu"su!

çocuklar duymasın, çocuklar duymaın duygu, çocuklar duymasın dizisi duygu karakteri Sevgili melekler, sevilen dizi Çocuklar Duymasın'da yeni sezon ilk bölümünden beri yer almayan Duygu karakteri geri dönüyor. Hamile olduğu için diziden ayrılan Hayal Garip'ten sonra yeni Duygu'nun kim olacağ merak konusu olmuş, bir dönem ilk Duygu karakterini oynayan Ayşecan Tatari'nin dönebileceği iddia...
  5. Çocuklar Duymasın Dizisinin Yeni Duygusu Belli Oldu

Çocuklar Duymasın Dizisinin Yeni Duygusu Belli Oldu

çocuklar duymasın dizisi, çocuklar duymasın yeni sezon, çocuklar duymasın dizisi duygu Uzun bir süredir ekranların sevilerek izlenen dizisi olma özelliği taşıyan "Çocuklar Duymasın" dizisin de Duygu karakterini taşıyan Hayal Garip yerine oynayacak yeni Duygu belli oldu. Dizi de eşi ile birlikte Irak'a çalışmaya gidilmiş olarak gösterilmişti ve bunun sebebi ise oyuncunun gerçek...

Sayfayı Paylaş