gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

'çocuklar gülsün diye' projesi için gülben sözünü tutamadı

Konu, 'Magazin' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

Gülben Ergen'in öncüsü olduğu 'Çocuklar Gülsün Diye' projesine Ergen'in ricası karşılığında maddi destek verecek olan Ağaoğlu, destekten vazgeçti.
    "Çocuklar Gülsün Diye" projesiyle anakolu açan ünlü sanatçı Gülben Ergen'in adresi Yeni gayrimenkul projesi ve aldığı reklam ücretiyle gündeme gelen Ali Ağaoğlu oldu. Ağaoğlu'ndan projeye maddi destek isteyen Ergen,söz aldı. Ancak bu anlaşmayı Twitter'da deşifre edince bir çuval inciri berbat etti

GÜLBEN ERGEN MADDİ DESTEK İSTEDİ

Geçtiğimiz günlerde bir restoranda Ali Ağaoğlu ile karşılaşan Gülben Ergen, projesi için maddi destek istedi. Ağaoğlu, Ergen'in ricasını kıramadı ve hiç bir masraftan kaçınmadan "Çocuklar Gülsün Diye" projesine katkıda bulunup bir anaokulu yaptırmaya karar verdi ve "Her zaman yanınızdayım" dedi.

AĞAOĞLU'NUN ŞARTI VAR

Ancak Ağaoğlu'nun bir şartı vardı... Vereceği desteğin medya tarafından duyulmamasını istedi. Gülben Ergen de bu konuda Ağaoğlu'na söz verdi. Fakat çok geçmeden verdiği sözü unutan ünlü sanatçı, gelişmeleri sıcağı sıcağına Twitter'da paylaştı. Ağaoğlu'nun hiç bir masraftan kaçınmadan projeye destek vereceğini duyurdu. Böylelikle haber medyanın da kucağına düşmüş oldu.

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    herşeyii bozmuşş gülben ergen yaa olan cocuklara oldu tühh üzüldüm şimdi...

3. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Aynen canım gülbenin dilini tutmayı öğrenmesi lazım.Sonuçta bu bir proje ortak hareket etmek ve güven çok önemli.

'çocuklar gülsün diye' projesi için gülben sözünü tutamadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tan - Sözümü Tutamadım

Tan - Sözümü Tutamadım

Sana bir şarkı daha yapacağım Adı unuttum seni olacak İyi niyetle söylenen Yalanlar günah olmazmış Bilmiyorum Niye söyledim hasta kalbime Uyudum yenildim Zamana direndim Kurduğum hayalmiş affet Yarım aklıma yenildim Mühim olan sadece sendin Sen yoksan çiçek de yok Hayatta yok Bebekte ondan sonra Ölüm mü olur Zaman mı durur Ruhum kafeste Unuturum demiştim ya Sözümü tutamadım gülüm Öyle...
  2. Bir Çocuk Sevdim Gül Döktüm Yollarına sözleri

Bir Çocuk Sevdim Gül Döktüm Yollarına sözleri

Bir Çocuk Sevdim Gül Döktüm Yollarına sözleri Bir Çocuk Sevdim sinanın meyhanede dinlediği şarkı Bir Çocuk Sevdim adlı dizinin son bölümünde Sinan'ın meyhanede dinlediği Gül Döktüm yolları şarkısının sözlerini bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Yollarına gül döktüm gelir de geçer diye Geçmedin boynum büktüm başka yar seçer diye Menekşe,lale,hanımeli,güzel huyun yoktur bedeli...
  3. Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan Çocukları İçin Bir Arada

Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan Çocukları İçin Bir Arada

gülben ergen haberleri mustafa erdoğan haberleri Geçtiğimiz Nisan ayında anlaşmalı bir şekilde boşanan Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan çocukları için Bodrum Türkbükü'nde yemekte bir araya geldiler. Çocuklarıyla gayet mutlu görünen Ergen ve Erdoğan haberinin detayları şöyle... Nisan ayında anlaşmalı şekilde boşanan Gülben Ergen-Mustafa Erdoğan çifti, artık sadece çocukları için görüşüyor....
  4. Gülben Ergen Durdurun Dünyayı Şarkı Sözü bekleyenler için burada

Gülben Ergen Durdurun Dünyayı Şarkı Sözü bekleyenler için burada

Gülben Ergen Durdurun Dünyayı Şarkı Sözleri Gülben Ergen Durdurun Dünyayı Söz ve müziği Kenan Doğulu'ya ait olan ve son günlerde internette en çok dinlenen şarkılardan biri olan Gülben Ergen Durdurun Dünyayı şarkısı tüm bu şarkıyı seven ve sözlerini bekleyen üyelerimiz ve misafirlerimiz için gelsin. İşte Gülben Ergen Durdurun Dünyayı şarkı sözleri Melek'lerim; Bu gece bitmeden fikrim...

Sayfayı Paylaş