çocuklar için elişi etkinlikleri

Konu, 'okul öncesi eğitim' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

elişi kağıdı çalışmaları el işi kağıdı çalışmaları elişi ile yapılan etkinlikler etkinlikleri kağıt [​IMG]

elişi kağıdından yapılmış olan elma ağacı(çocuklar bunu çok severek
    yapıyor)

yuvarlama tekniğiyle yapılmış olan pembe panter[/U

artık materyal çalışması(gökyüzü)

akvaryumda balıklar

kağıdı katlama tekniğiyle yapılmış olan şemsiye

kesme ve katlama tekniğiyle sincap etkinliği

sevimli penguenler

artık materyal çalışması(balık etkinliği)

fon kartonunda yapılmış olan kurbağa etkinliği

elişi kağıdından kara tren

çocukların çok severek yaptıkları dondurma etkinliği

yine bir kağıt çalışması yel değirmeni(hem çok kolay hem de çok şık)

pet bardak ,fon kartonu ve yapraklardan yapılan artık materyal çalışması
    [​IMG]Resim yeniden boyutlandırıldı. Asıl boyutlarında görmek için buraya tıklayınız. Asıl boyutlar : 889x944.[​IMG]

2. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye

bende abimle yapardım

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bence hepsi çok güzel.ben elişi etkinliklerini çok severim

4. okul öncesi

okul öncesi Yeni Üye

Bir çok etkinlik bir arada verilmiş. hepsi de güzel etkinlikler. yükleyen arkadaşla teşekkür ederiz.

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaşlar birde bunların nasıl yapıldığını anlatırsanız daha güzel olur

6. şimşir

şimşir Forum Okuru

ben de çok severim.en yakın zamanda ben de yüklicem

7. nehir çelik

nehir çelik Forum Okuru

:ar4fd:hepiniz çok güzel şeyler yazmışsınız ve yüklemişsiniz...canı gönülden tebrik ediyorum...

çocuklar için elişi etkinlikleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çocuklar için Ramazan: 13 yol!

1.Ramazanla alakalı bir aile toplantısı tertip edin. Ramazandan bir hafta önce, Ramazanın manasını, ay görününce başladığını, müslümanların bu ayda nasıl yaşadığını konuşacağınız bir toplantı yapabilirsiniz. 2. Ramazanı evinizde "renkli" karşılayın Mümkünse ufak tefek süslerle evinizi süsleyip, "Hoşgeldin Ramazan!" gibi süslü yazılı şeritler hazırlayabilirsiniz. Bunları...
  2. Çocuklar için sahnedeler

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın“Bir çocuk değişir, Türkiye değişir” konserleri binlerce çocuğun geleceğini aydınlatacak Ülkemizin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu olan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) Ekim ayında düzenleyeceği “Bir çocuk değişir, Türkiye değişir” konserleriyle binlerce çocuğumuzun geleceğini aydınlatacak. 30 yıllık müzik...
  3. Cocuklar icin kolyeler...

çocuklar için kolyeler çocuklar için kolye çocuk kolyeler cocuk kolyeleri çoçuk kolye
  4. çocuklar için etkinlikler

çocuklar için etkinlik çocuklar için etkinlikler etkinlikler altın çocuk boyama
  5. kurban bayramı için kutlama kartı etkinlikleri

tebrik kartı örnekleri bayram kartı örnekleri bayram tebriği tebrik kurban bayramı kart Resmi, pamuk yapıştırarak, bazı yerlerini siyaha boyayarak tamamladıktan sonra kartın içine yada kapağına yapıştırarak kullanabilirsiniz. (hazırlanmış örnek kart olmadığı için resmini veriyorum) Esprili bir bayram kartı... benekler siyaha boyandıktan sonra, grapon uzun kağıdı dikdörtgen şeklinde...
  6. Kar Çocuklar İçin midir?

Kar Çocuklar İçin midir? Masumiyet beyazdır. Samimiyet beyazdır. Saflık beyazla anlatılır.. Bir nevi kirlenmemişliğin sembolüdür beyaz… Dünyanın kirlenmişliliğini örten en büyük beyaz; kardır. Çocuk saftır, masumdur, samimidir… Bir nevi kirlenmemişliğin sembolüdür… O zaman kar çocuklar için yağar. O zaman çocuk ile kar...
  7. huysuz çocuklar için

huysuz çocuk için dua huysuz bebekler için dua çocuğa okunacak bebeklere okunacak bebeğe Huysuz çocuklar için:) Hz. Enes (r.a)'den rivayetle, Allah Rasulü (s.a.v.)şöyle buyuruyor: -Huysuz arkadaş, çocuk ve hayvan görürseniz, iki kulağına şu ayeti okuyun: ''E fe ğayra dınillahi yebğune ve lehu esleme men fis semavati vel ardı tav'an ve kerhen be ileyhi yürceun'' Yüce meali:...
  8. çocuklar için şık kıyafetler...

çocuklar için şık elbiseler Birbirinden farklı çeşitler sunuyoruz sizlere...
  9. Çocuğunuz için namaz etkinlikleri

çocuklar için dini etkinlikler Cocugunuz icin Namaz Etkinlikleri, Namaz, Cocuk, Çocuğunuz için namaz etkinlikleri Namazı çocuğumuza sevdirmek için önce onu hakkıyla icra etmemiz gerekir. Birinci adım budur. Bir çocuğun en iyi öğretmeni ailesidir. Aile ne yaparsa, nasıl yaparsa çocuklar da aynısını yapacaktır. Aile danışmanı Münir Arıkan da çocukları namaza alıştırmak için şöyle...
  10. Cocuklar icin aktiviteler..

Yalnizca animasyon etkinlikleriyle eglence hayatinda yer edinen hayal kahramanlari kostumleri ve palyanco hizmetleri, doksanlarin sonlariyla birlikte hayatimiza gerek cocuklarimizin vazgecilmez eglencesi olmus ve bu sektordeki talepler ciddi anlamda onem kazanmistir. Palyaco fiyatlarive hayal kahramanlari kostumleri fiyatlari mekânin bulundugu mevkiinin uzakligi ve mekânda kac saat...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. elisi kağıdı ile yapılan çalışmaları

,
  2. kolay etkinlikler

,
  3. elisi kagitlariyla etkilik

,
  4. elişi kağidiyla yapilan etkinlikler,
  5. ramofon kagıdından yapılan etkınlıkler,
  6. fon kağıdı çalışmaları,
  7. el isi kagidi cocuk aktivitesi,