gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

çocuklar için etkinlikler

Konu, 'okul öncesi eğitim' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

çocuklar için etkinlik çocuklar için etkinlikler etkinlikler altın çocuk boyama [​IMG]

çocuklar için etkinlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çocuklar için elişi etkinlikleri

çocuklar için elişi etkinlikleri

elişi kağıdı çalışmaları el işi kağıdı çalışmaları elişi ile yapılan etkinlikler etkinlikleri kağıt elişi kağıdından yapılmış olan elma ağacı(çocuklar bunu çok severek yapıyor) yuvarlama tekniğiyle yapılmış olan pembe panter[/U artık materyal çalışması(gökyüzü) akvaryumda balıklar kağıdı katlama tekniğiyle yapılmış olan şemsiye kesme ve katlama tekniğiyle...
  2. kurban bayramı için kutlama kartı etkinlikleri

kurban bayramı için kutlama kartı etkinlikleri

tebrik kartı örnekleri bayram kartı örnekleri bayram tebriği tebrik kurban bayramı kart Resmi, pamuk yapıştırarak, bazı yerlerini siyaha boyayarak tamamladıktan sonra kartın içine yada kapağına yapıştırarak kullanabilirsiniz. (hazırlanmış örnek kart olmadığı için resmini veriyorum) Esprili bir bayram kartı... benekler siyaha boyandıktan sonra, grapon uzun kağıdı dikdörtgen şeklinde...
  3. Çocuğunuz için namaz etkinlikleri

Çocuğunuz için namaz etkinlikleri

çocuklar için dini etkinlikler Cocugunuz icin Namaz Etkinlikleri, Namaz, Cocuk, Çocuğunuz için namaz etkinlikleri Namazı çocuğumuza sevdirmek için önce onu hakkıyla icra etmemiz gerekir. Birinci adım budur. Bir çocuğun en iyi öğretmeni ailesidir. Aile ne yaparsa, nasıl yaparsa çocuklar da aynısını yapacaktır. Aile danışmanı Münir Arıkan da çocukları namaza alıştırmak için şöyle...
  4. 23 Nisan Çocuk Bayramı Etkinlikleri

23 Nisan Çocuk Bayramı Etkinlikleri

23 Nisan Çocuk Bayramı Etkinlikleri nelerdir bu konuda da bilgi içeren bir konuya imzanızı atın :)
  5. Çocuğunuz için etkinlik duvarı

Çocuğunuz için etkinlik duvarı

çocuk odası dekorasyonu Çocuk yazı tahtası Eğer çocuğunuz duvarları çiziyorsa, sizinde boş bir duvarnız varsa kara tahtayı duvarınıza asın çocuğunuz yaratıcılığını ortaya çıkarsın. Çocuklar için çizme alanı oluşturmuş olursunuz. çocuk ruh sağlığı içinde iyi bir etkinlik olacağı kanısındayım.

Sayfayı Paylaş