gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

çocuklar için harika börek

Konu, 'Hamur İşleri' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

çocuk börekleri çocuklar için börek çocuklar için börekler börek tarifleri tarifi [​IMG]
    Bu harika börekleri kaç defa pişirdim,hatırlamıyorum bile..Özellikle çocuklu misafirleriniz geldiginde,çocuklar için süper bir seçenek..Bugüne kadar bu böreği severek yemeyen tek bir çocuk dahi olmadı..Size önerim bu harika böregi hala denemediyseniz hemen denemeniz….

MALZEMELER

4 yaprak milföy hamuru
    2 adet sosis
    kürdan veya çubuk
    YAPILIŞ
    Sosisleri ortadan uzunlamasına ikiye kesin-bütün de kullanabilirsiniz ama benim sosisle pek aram yoktur,tadı daha az hissedilsin istedim-Milföy yaprağını ,tezgahın üstüne biraz un serperek ,merdane yardımı ile inceltin.Sosisi arasına yerleştirin ve rulo haline getirin,1 parmak inceliginde kesin.Bağlantı yerlerini cubuk veya kürdan yardımı ile sabitleyin,birkaç tarifte çubuk kullanıldığını gördüm ama tepside çok yer kaplıyor ben kürdan kullanıyorum.Önceden ısıtılmış fırında iyice kızarana kadar pişirin.

afiyet olsunn

2. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çocuklar için harika börek
    emegine saglik canim

3. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkürler canımm
    yeğenlerim için yapıcam bu böreği

4. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kiz sen cok beceriklisin anladim...kizimin yakinda dogum gunu yapiyim bundan arkadaslarina dimi...........sosisede bayilir zaten.....tesekkur ederim .....:)

5. gulsumelifbas

gulsumelifbas Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine ellerine sağlık cnm bende denicem tşkler:hungry:

6. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ben bunu hazır yufkadan yaparım öylede oluyor çok kolay çocuklar bayılıyor

çocuklar için harika börek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kız çocuğu için harika bir hırka modeli

Kız çocuğu için harika bir hırka modeli

kız çocukları için hırka modelleri kız çocuğu hırka modelleri çocuk çocuk hırkası hırkaları
  2. Çocuklar İçin Harika Bir Pizza Tarifi

Çocuklar İçin Harika Bir Pizza Tarifi

Çocuk Pizzası Tarifi Resimli Çocuk Pizzası Tarifi Sevgili melekler, yaz tatilinin başlamasıyla birlikte artık sabah akşam çocuklarımızla beraberiz ve dolayısıyla da her öğün de yemekte birlikte olacağız. Eğer çocuğunuzun yemek yeme problemi varsa öğünler sizin için can sıkıcı geçebilir. Bunu düşündük ve bu yazımızda yemek seçen seçmeyen tüm çocukların bayılarak yiyecekleri çocuk pizzası...
  3. Çocuklar İçin Harika Abur Cuburlar !

Çocuklar İçin Harika Abur Cuburlar !

Bu konu; çocuklar için sağlıklı abur cuburlar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, hiç kimse çocukların yemek seçiminde sağlık deposu sebze ve meyvelerden yana tavır takınmasını bekleyemez. Zira adı üstünde çocuk. Her an rengarenk ambalajlar içinde imrendirici reklamlarla bizleri bile baştan çıkaran zararlı atıştırmalıklar başta olmak üzere pek çok gıdaya imrenebiliyoruz. Bu...
  4. LCW 2013 Kız Çocuklar İçin Harika Elbiseler

LCW 2013 Kız Çocuklar İçin Harika Elbiseler

Bu sayfa; LCW 2013 Kız Çocuklar İçin Harika Elbiseler konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, çocuklarımız için hep en güzelini, en kalitelisini arar, giyimden eşyay kadar onlarla ilgili herşeyin mükemmel olmasına gayret ederiz. Kıyafet konusunda da hiç tereddütsüz güvenebileceğimiz markalardan birisi olan LCW, 2013 yaz ayları için harika elbise modelleri tasarlamış....

Sayfayı Paylaş