Çocuklar için kalemlik modelleri | Melekler Mekanı FORUM - 30 Eylül 2016

Çocuklar için kalemlik modelleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.178
    Ödül Puanları:
    113
    kalemlik modelleri kalemlik takvim örgü modelleri hayvanlı hayvanlı kalemlikler
    Çocuklarınız için birbirinden şirin kalemlik modellerini sizlerle paylaşıyorum Kalemler derli toplu duracağı gibi odasında da oldukça şirin bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ben pisilileri alsam :D

Çocuklar için kalemlik modelleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çocuklar İçin Patik Modelleri

PEMBE PATİKLER 39 İlmek atarak 1 sıra ters örün.Ön yüze geçtiğinizde 1 haroşa örün, 1 arttırın ( şişe bir kez ip dolayın) 18 ilmeği haroşa örün,1 ilmek arttırın,1 haroşa örün 1 ilmek arttırın.Sonraki 18 ilmeği haroşa örün.1arttırın,1 haraşo örüp sırayı tamamlayın.Böylece sıra sonunda 4 ilmek artmış olacak. Sonraki 4 sırda (örgünün arkasında değil sadece önünde)aynı arttırma noktalarından...
  2. erkek çocukları için kazak modeli

erkek çocuk kazak modelleri erkek çocuğu kazak modelleri çoçuk modeli çocuk örnekleri kazakları
  3. çocuklar için bere modelleri

cocuklar icin bere modelleri Minik kızların süsünden tutunda kıyafetlerine olan herbirşeylerine bayılıyorum:) hele şu birbirinden şirin berelerle baksanıza adeta nasıl şirinlik müsbettesi olmuşlar:)
  4. Çocuklar İçin Panduf Modelleri

Dünyanın en kıymetli varlığı olan çocuklarınız için her zaman en iyisini ve onun adına en doğrusunu düşünerek karar vermeye çalışırsınız. Bağışıklık sistemi çok fazla gelişmeyen çocuklar kış ayların da gribal enfeksiyonlara karşı savunmasız olurlar.Malum kış aylarını yaşıyoruz ve havalar da oldukça soğuk gidiyor. Hastalıkların en başta ayaktan geçtiğini unutmamak gerektiğinden çocukların...
  5. Çocuklar İçin Örgü Boyunluk Modelleri

Kış ayların da çok kullanışlı olan atkıların tahtını yerinden edebilecek modeller arasın da yer alan boyunluk modelleri, her yaştan bayan, erkek ve çocuklar tarafından son zamanların popüler bir aksesuarı olarak tercih ediliyor. Şimdi ki yazım da sizlere çocuklar için örgü boyunluk modellerini paylaşıyorum. Kış ayların da oldukça yaygın olan gribal enfeksiyonlar özellikle bebek ve çocukları...

Sayfayı Paylaş