gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Çocuklar İçin Kar Çizmesi Modelleri

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Özellikle 15 tatilde birçok ilde kar yağışı bekleyen çocuklar neyazık ki hayal kırıklığına uğradı.Bu sene kışın fazla çetin geçmediği ve kar yağmadığı yerler oldukça fazla.Ama sizin bulunduğunuz yerde kar yağıyorsa ve çocuklar için eğlence çıktıysa sizlere çocuklar için çok kullanışlı ve rahat kar çizme modellerini sunuyorum. [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Çocuklar İçin Kar Çizmesi Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocukların Resim Çizmesi

Çocukların Resim Çizmesi

kolay resim çizme resim çizmeyi öğreniyorum çizmenin püf noktaları çizmeyi öğrenmek istiyorum okul resmi çizme 2-ŞEMA ÖNCESİ DÖNEM (4-7) YAŞ ARASI Üç yaş çocuğu tipik yuvarlak kafa çizebilir. İnsan çiz değince baş ve ayaklarıolan insan çizebilirler. Yüz hatlarını belirleyebilir. Dört yaş çocuğu kollarıve bacakları olan çöp adam çizebilirler. Beş yaşındaki çocuğunun yaptığı insanve evler daha...
  2. tığ işi çocuk beresi&kardan adam modeli

tığ işi çocuk beresi&kardan adam modeli

kardan adamlı kazak Kış kapıda.Beresiz çocuk olmaz.Örün çocuğunuz sevinsin,görenler hazır zannetsin.Hamarat melekler iş başına:) Yapılışı: Lacivert ip ile 9 ilmekle başlanır. İlk sıra ters örülür. İkinci sıraya geçince bir ilmek düz örüp, bir ilmek şişe ip dolanır. Yani deliksiz gizli artırılır. Sadece düz sıralarda bu işlem yapılır. Artırma ilmek sayısı 13 oluncaya kadar devam edip...
  3. Kar Çocuklar İçin midir?

Kar Çocuklar İçin midir?

Kar Çocuklar İçin midir? Masumiyet beyazdır. Samimiyet beyazdır. Saflık beyazla anlatılır.. Bir nevi kirlenmemişliğin sembolüdür beyaz… Dünyanın kirlenmişliliğini örten en büyük beyaz; kardır. Çocuk saftır, masumdur, samimidir… Bir nevi kirlenmemişliğin sembolüdür… O zaman kar çocuklar için yağar. O zaman çocuk ile kar...
  4. Çocuklar için kalemlik modelleri

Çocuklar için kalemlik modelleri

kalemlik modelleri kalemlik takvim örgü modelleri hayvanlı hayvanlı kalemlikler [B]Çocuklarınız için birbirinden şirin kalemlik modellerini sizlerle paylaşıyorum Kalemler derli toplu duracağı gibi odasında da oldukça şirin bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz
  5. Yağmur Çizmesi Modelleri

Yağmur Çizmesi Modelleri

yağmur çizmesi 2011 yağmur çizmesi modelleri burberry 2011 Sonbaharın vazgeçilmezleri haline gelen birkaç yağmur botu modelleri

Sayfayı Paylaş