gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çocuklar için kemik suyu kullanıyormusunuz ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çocuklarınıza kemik suyu kullanıyor musunuz? Yararlı mı ya da zararlı mı sizce ? Fikirlerinizi bekliyorum..

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    kullanırım faydalıdır illa çocuk olması şart değil evde çorbalara falan da kullanırım iyiyi oluyor lezzet veriyor hazır et tavuk sularından sağlıklı

3. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    kemikleri alırım, düdüklüde kaynatırım,süzgeçle süzerim çorbalara koyarım kalanını soğuduktan sonra saklama kabına koyar dondurucuya koyarım

4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ooo denız abla canım cektı valla haaa nasıl anlattın öylee

5. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Ben kemikleri kaynattiktan sonra buz kaliplarini doldurup buzluga koyuyorum her yemegin icinede 2-3 kalip atiyorum. Helede o kemigin icindeki ilik denilen sey suya karistimi cok daha faydaliymis.

canelif bunu beğendi.
  6. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    kesinlikle kullanirim,bende muffin kaliplarinda dondurup buzluga atarim.

karakuzu bunu beğendi.
  7. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Kemik suyuna corbada cok guzel olur hmmmn :D:D

çocuklar için kemik suyu kullanıyormusunuz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocukların Kemik Sağlığı

Çocukların Kemik Sağlığı

Kemiklerin özellikleri Vücudumuzun çatısını oluşturan iskelet sistemi kemiklerden meydana gelir. Kemikler ağırlığımız taşırlar ve çeşitli fiziksel stresler sırasında ayakta durmamızı sağlarlar. Kemikler kemik hücreleri, protein matriks (osteoid doku) ve bu matrikse çöken minarel tabakasından oluşmaktadır. Bu bileşimin tümüne kemik kitlesi denmektedir. Kemiklerin sertliğini sağlayan...
  2. Kemik Erimesi İçin Şifalı Bitkiler

Kemik Erimesi İçin Şifalı Bitkiler

Kemik Erimesi İçin Şifalı Bitkiler oldukça etkilidir ve son donemlerde yapılan araştırmalarlada etkileri kanıtlanmıştır.Kemik erimesi günümüzde bir çok kadının ortak problemidir ve önemli bir sağlık sorundur. Kemik ermesi için kullabileceğiniz en etkili bitkili çözüm heryerde bulabileceğiniz 10-15 farklı marka tarafından üretilen Ginsengli Bayan Macun bu konuda iyi bir destek tir...
  3. kemik suyu ne zaman veriliyor

kemik suyu ne zaman veriliyor

merhaba hanımlar bebeklere kemik suyu kaç aydan sonra veriliyor acaba şu an benim bebeğim 5 aylık sizler ne zaman vermeye başladınız tecrübeli anneler yardımlarınızı bekliyorum
  4. Soğuk Algınlığına Karşı Kemik Suyu Çorbası İçin!

Soğuk Algınlığına Karşı Kemik Suyu Çorbası İçin!

kemik suyuna çorba, soğuk algınlığına karşı, soğuk algınlığı için çorba Sevgili melekler, hazır mübarek Kurban Bayramı'ndan çıkmışken, siz kesmeseniz bile eşinizin dostunuzun yolladığı etlerin kemiklerini güzelce değerlendirmeyi ihmal etmeyin. Çünkü o kemikler tam bir şifa deposu. Kemik suyundan yapılan çorbalar soğulk algınlığına karşı birebir!.. Bitki Bilimleri Derneği Başkanı...
  5. Kemik Suyu Boy Uzatıyor!

Kemik Suyu Boy Uzatıyor!

kemik suyu, kemik suyunun fayaları, kemik suyunun yararları Sevgili melekler, annelerimizden biliriz, kemik suyunun vücuda ne derece faydalı olduğunu. Hasta olana hemen kemik suyuna çorba yaparız, iyi gelir. Gribal enfeksiyonlarda üşütmelerde çorbamız hep hazırdır. Peki kemik suyunun bambaşka bir soruna daha çare olduğunu biliyor muydunuz? Kemik suyu çorbasında yer alan kıkırdaklarda bulunan...

Sayfayı Paylaş