gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

çocuklar için kutudan kumbara yapılışı

Konu, 'okul öncesi eğitim' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kumbara yapılışı kumbara çeşitleri nasıl yapılır modelleri yapımı dikdörtgenler prizması şeklindeki boş bir kutuyla yapılabilecek kumbaralar..

Tek yapmanız gereken boş kutuyu elişi kağıdıyla kaplayıp, üzerini maket bıçağıyla para geçecek şekilde kesmek ve aşağıdaki kalıpları resimlerde görüldüğü gibi kesip yapıştırmak

kalıbı

ALINTI

raindropss bunu beğendi.
  2. sude genç

sude genç Forum Okuru

ben 2. sınıfa gıdıyorum ve çok guzel bır kumbara yapmak ıstıyorum bana yerdımcı olurmusunuz

3. sude genç

sude genç Forum Okuru

kumbara yapımı

çok guzel bır kumbara yapmak ıstıyorum yardımcı olurmusunuz

4. esma adısoy

esma adısoy Forum Okuru

bnm de teknoloji tasarım dersi içinn güzel bi kumbara yapmama gerekiyorr yardımcı olun bana :d

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gerçekten çok güzel ödevimize çok yaradı teşekkürler

6. kaan

kaan Forum Okuru

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

benim de evde canım sıkıldı boş boş oturmiyim dedim aklıma da bu geldi arkadaşlar.Keşke daha çok çeşit olsaydı.

8. Bende 2.sııfım benimde 9 mqyısa kadar vaktim var projem varrr.. :D

9. ben de 2. sınıfa gidiyorum öğretmenimiz mayıs 2014 ün 5 ine kadar zaman verdi. modern bir kumbara tasarlayın dedi. yardımcı olurmusunuz çok önemli!!!!!

çocuklar için kutudan kumbara yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kumbara

kumbara

kumbara yapılışı : Kumbara Rüyanda kumbara, gören kimsenin, büyük miktarda para kaybına uğrayacağına yorumlanır. Rüyanda kumbara, gören kimsenin, büyük miktarda para kaybına uğrayacağına yorumlanır. Rüyada görülen kumbara, sahibinin bedenidir. Ona anz olacak her hangi bir sey sahibine aittir. Bazi tabirciler kumbara, sahibinin sakli ve gizli seyleridir, demislerdir. Kumbaranin açik oldugunu...
  2. çocuğunuz tutumluysa beraber kumbara yapın

çocuğunuz tutumluysa beraber kumbara yapın

kumbara yapılışı kumbaranın yapılışı kolay kumbara yapımı basit yapımı evde Atıkları değerlendirelim! Çocuklarımıza tutumlu olmanın, küçük birikimlerin ileride kendilerine ne kadar yardımcı olacağı ve avantaj sağlayacağı yönünde bilgilendirmek ileriki yaşamlarında tasarruf konusunda daha bilinçli olmalarını sağlayacak etkenlerdir. Bununla birlikte onları bu davranışa yönlendirebilecek bir...
  3. çocuk odası için sevimli çöp kutuları

çocuk odası için sevimli çöp kutuları

el yapımı çöp kutuları çöp kutusu yapımı kovası el kutusu
  4. Çocuklarınız İçin Fare Pasta Yapılışı

Çocuklarınız İçin Fare Pasta Yapılışı

Fare Pasta Tarifi Resimli Fare Pasta Tarifi Özellikle çocuklarınızın çok hoşuna gidecek minik fareciklerden oluşan bir pasta yapmaya ne dersiniz melekler :) İster çocuklarınızın doğum günü için ister çocuğunuza sürpriz yapmak için bu şirin pastacıklardan yapabilirsiniz. Yapımı çok basit olan fareli pasta tarifi ayrıntıları şöyle.. :) Malzemeler : Bir paket milföy hamuru Üç su bardağı...
  5. Teneke kutudan  aksesuar yapılışı

Teneke kutudan aksesuar yapılışı

Sevgili hanımlar mutlaka hepimizin evine konserve ürünler giriyordur.Salçasından turşusuna,sebzesinden meyvesine bir çok ürün teneke kutularda satışa sunulmakta ve bizlerde tüketmekteyiz.Almış olduğunuz konservelerin tenekelerini atmayın.Nedenmi?Harika bir geri dönüşüm projesiyle teneke kutulardan çok şık dekoratif aksesuarlar tasarlamak mümkün. Saksılardan...

Sayfayı Paylaş