gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Çocuklar İçin Panduf Modelleri

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Dünyanın en kıymetli varlığı olan çocuklarınız için her zaman en iyisini ve onun adına en doğrusunu düşünerek karar vermeye çalışırsınız. Bağışıklık sistemi çok fazla gelişmeyen çocuklar kış ayların da gribal enfeksiyonlara karşı savunmasız olurlar.Malum kış aylarını yaşıyoruz ve havalar da oldukça soğuk gidiyor. Hastalıkların en başta ayaktan geçtiğini unutmamak gerektiğinden çocukların ayaklarını mutlaka sıcak tutmak gerekiyor. Ben de bir anne olarak biliyorum ki birçok çocuk ne yazık ki ev ortamın da bile çorap giymeyi sevmiyorlar. Ama her ev elbette doğalgaz ile ısınmıyor o yüzden soba yada klima harici olan odalar ve zeminler oldukça soğuk oluyor. Çocuklar birbirinden şirin panduf modelleri alarak onların ayaklarını sıcak tutarken severek giyecekleri bir ayakkabı da temin etmiş olacaksınız. Günümüz de çocuklar için tasarlanan panduf modelleri kız ve erkek çocuklar için farklı renk ve modellerden oluşuyor. Miniklerin ayaklarından çıkarmak istemiyecek kadar çok seveceklerini düşündüğüm panduf modellerini sizler için bu yazım da paylaşıyorum. panduf modelleri (1).jpg panduf modelleri (1).png panduf modelleri (2).jpg panduf modelleri (2).png panduf modelleri (3).jpg panduf modelleri (4).jpg panduf modelleri (5).jpg panduf modelleri (6).jpg panduf modelleri (7).jpg panduf modelleri (8).jpg panduf modelleri (9).jpg panduf modelleri (10).jpg panduf modelleri (11).jpg panduf modelleri (12).jpg panduf modelleri (13).jpg panduf modelleri (14).jpg panduf modelleri (15).jpg panduf modelleri (16).jpg panduf modelleri (17).jpg panduf modelleri (18).jpg panduf modelleri (19).jpg

Çocuklar İçin Panduf Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklar İçin Patik Modelleri

Çocuklar İçin Patik Modelleri

PEMBE PATİKLER 39 İlmek atarak 1 sıra ters örün.Ön yüze geçtiğinizde 1 haroşa örün, 1 arttırın ( şişe bir kez ip dolayın) 18 ilmeği haroşa örün,1 ilmek arttırın,1 haroşa örün 1 ilmek arttırın.Sonraki 18 ilmeği haroşa örün.1arttırın,1 haraşo örüp sırayı tamamlayın.Böylece sıra sonunda 4 ilmek artmış olacak. Sonraki 4 sırda (örgünün arkasında değil sadece önünde)aynı arttırma noktalarından...
  2. çocuklar için bere modelleri

çocuklar için bere modelleri

cocuklar icin bere modelleri Minik kızların süsünden tutunda kıyafetlerine olan herbirşeylerine bayılıyorum:) hele şu birbirinden şirin berelerle baksanıza adeta nasıl şirinlik müsbettesi olmuşlar:)
  3. Çocuklar için kalemlik modelleri

Çocuklar için kalemlik modelleri

kalemlik modelleri kalemlik takvim örgü modelleri hayvanlı hayvanlı kalemlikler [B]Çocuklarınız için birbirinden şirin kalemlik modellerini sizlerle paylaşıyorum Kalemler derli toplu duracağı gibi odasında da oldukça şirin bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz
  4. Panduf Modelleri,Çocuklara Peluş Terlikler

Panduf Modelleri,Çocuklara Peluş Terlikler

peluş terlik panduf çeşitleri panduf modelleri modelleri ve fiyatları fiyatları Pandufu ayakkalarımızdan eksik etmeyelim hanımlar.Bİliyorsunuz ki en çok ayakkalarımızdan alırız soğuğu.Helede benim ayaklarım kış geldiği zaman hiç ısınmaz.Sizlerde benim gibi iseniz bu panduflardan edinerek ayaklarınızın sıcak durmasını sağlayabilirsiniz.Sadece kendiniz için değil cocuğunuz için bile bunlardan...
  5. Çocuk panduf modelleri 2012

Çocuk panduf modelleri 2012

çocuk panduf modelleri 2012 panduf terlik modelleri panduf ayakkabı modelleri 2012 trendleri burada arkadaşlar. 2012 çocuk modasından sizler için seçtiğimiz en güzel çocuk panduf modelleri bu sayfamızda görücüye çıkıyor Melek'ler. Daha önce sizlere yine çocukların ayaklarını ısıtacak olan ve kış mevsiminin vazgeçilmezi olan yeni örgü patik modelleri örneklerini sunmuştuk. Şimdi ise el işi örgü...

Sayfayı Paylaş