gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Çocuklar için sahnedeler

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın“Bir çocuk değişir, Türkiye değişir” konserleri binlerce çocuğun geleceğini aydınlatacak
    Ülkemizin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu olan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) Ekim ayında düzenleyeceği “Bir çocuk değişir, Türkiye değişir” konserleriyle binlerce çocuğumuzun geleceğini aydınlatacak.

30 yıllık müzik efsanesi MFÖ 17 Ekim’de Ankara Anadolu Gösteri ve Kongre Merkezi’nde; Ajda Pekkan, Nilüfer ve Sezen Aksu ise 22 Ekim’de İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda ilk defa aynı sahnede unutulmaz parçalarını çocuklarımıza eğitim desteği sağlamak için söyleyecek.Türkiye’nin en önemli müzik gruplarından MFÖ, 17 Ekim’de Ankara Anadolu Gösteri ve Kongre Merkezi’nde ( Anatolia) unutulmaz şarkılarını çocuklar için söyleyecek.

Tüm gelirinin Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na bırakılacağı konser saat: 21:00’de başlayacak. Konserlerin ikinci ayağı ise 22 Ekim’de İstanbul’da. Türkiye’nin 3 büyük sanatçısının ilk kez aynı sahnede buluşacağı ve birlikte bir parça da seslendirecekleri Ajda Pekkan, Nilüfer ve Sezen Aksu konseri İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek. Üçlü tüm zamanların en güzel parçalarını ilk defa aynı sahnede ülkemizde eğitimin önemine dikkat çekmek için söyleyecekler. Saat 21:00’de başlayacak konser sonucu elde edilecek gelirle, 10.000’e yakın çocuğumuza eğitim desteği sağlanacak. Her iki konserin biletlerinin satışına Biletix’te başlandı.

Çocuklar için sahnedeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. huysuz çocuklar için

huysuz çocuklar için

huysuz çocuk için dua huysuz bebekler için dua çocuğa okunacak bebeklere okunacak bebeğe Huysuz çocuklar için:) Hz. Enes (r.a)'den rivayetle, Allah Rasulü (s.a.v.)şöyle buyuruyor: -Huysuz arkadaş, çocuk ve hayvan görürseniz, iki kulağına şu ayeti okuyun: ''E fe ğayra dınillahi yebğune ve lehu esleme men fis semavati vel ardı tav'an ve kerhen be ileyhi yürceun'' Yüce meali:...
  2. içinizdeki çocuk için

içinizdeki çocuk için

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. İştahsız Çocuklar İçin Öneriler.

İştahsız Çocuklar İçin Öneriler.

Bebek besinleri bebeklere neler yedirilmeli Merhaba kızlar her anne bebeği sürekli yesin ister değil mi? Ama ya yemiyorsa neler yapmak gerekir Çoçuklara faydalı olan besinler nelerdir İştahsız Çocuklar İçin Öneriler Dr. Hayriye Aygar, anne – babalara şu önerilerde bulunuyor: • Çocuğa çeşitli ve sağlıklı gıdalar önermek annnenin sorumluluğudur. Ancak bu gıdaların hangilerinden ve ne...
  4. çocuk fotograf çekimi için

çocuk fotograf çekimi için

merhaba; Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf bölümü son sınıf öğrencisiyim. Bitirme projem için çocuk ve moda tarzında bir fotoğraf çekimi gerçekleştireceğim. Bunun için 3-4-5 yaşlarında çocuklara ihtiyacım var. Öğrenci projesi olduğu için bütçem maalesef yok. O yüzden cast ajanslarına başvuramadım Profesyonel bir çekim sonunda güzel fotoğraflara sahip olmak isteyen olursa...

Sayfayı Paylaş