gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

çocuklar için yelek,süveter

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: çocuklar için yelek,süveter
    çok hoş ya..hele gömlekli olana bayıldım..keşke oğlumda giysede örsem..örüyorum giymiyo bende ona örmüyorum artık:(

çocuklar için yelek,süveter konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuk SÜveterİ

Çocuk SÜveterİ

süveter yakası nasıl örülür süveter yakası nasıl yapılır çocuk süveteri örülür yapılır video bebek yakadan başlayıp kol altına gelinceye kadar arttırın. sonra kolları kesip bedenden örmeye devam edin. 78 ilmekle başlayın. deseni yapmaya kolları kestikten sonraki sırada başlayın. deseni yapmak için; 6 haroşa 10 düz + 1 ajur + 2 düz + 1 ajur + 6 düz + 1 ajur + 2 düz + 1 ajur + 26 düz + 1 ajur...
  2. Çocuk süveter modelleri yapılışlarıyla;

Çocuk süveter modelleri yapılışlarıyla;

bebek süveter modelleri bebek süveter örnekleri cocuk örnekleri modelleri ve yapılışı erkek ve yapılışı düz debardör 2 yaş kullanılan örgüler: haroşa ve 1/1 lastik Örnek örnek örnek örnek örnek… 3.5 nolu şişle haroşa örgü ile yapılan 10 cm kare eşit:24 ilmek 44 sıra malzemeler: 150 gr ip gitmişdir 100 gr beyaz 50 gr yeşil 3.5 no lu şiş 2.5 nolu 5 şiş balık için biraz kırmızı satinet...
  3. Kız Çocukları İçin Tığ İşi Yelek

Kız Çocukları İçin Tığ İşi Yelek

tığ işi yelek tığ işi yelekler çocuk yelekleri çocuk yeleği kız yelekleri
  4. Bebekler için örgü süveter ve yelek modelleri

Bebekler için örgü süveter ve yelek modelleri

bebek örgü süveter bebek yelek süveter yelek ve modelleri çocuk modelleri örgü yeleği Çocukların olmazsa olmaz denilen giyim çeşidinden biride süveter ve yelekler.Mutlaka olması gereken süveter ve yelek modellerine birkaç örnek sizler için hanımlar...

Sayfayı Paylaş