gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

çocuklar madonna’da kaldı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] MADONNA ÇOCUKLARININ VELAYET DAVASINI KAZANDI..

Pop yıldızı Madonna, ayrılığı sonrası eski eşi yönetmen Guy Ritchie ile sonunda uzlaştı ve çocuklarını Amerika’ya götürme kararı aldı. Madonna ve Guy Ritchie’nin oğulları sekiz yaşındaki Rocco ve 2006’da Malavi’den evlat edindikleri üç yaşındaki David artık Madonna ile New York’ta kalacak.

çocuklar madonna’da kaldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Programsız kaldı!

Programsız kaldı!

YILLARCA TELEVİZYON DÜNYASINDA SES GETİREN YARIŞMA PROGRAMLARINI SUNAN VE ALDIĞI ASTRONOMİK ÜCRETLER NEDENİYLE “EN PAHALI SUNUCU” OLARAK ANILAN EBRU AKEL, BU SEZON EKRANDAN UZAK. Geçen sezon Kanaltürk’te ekrana gelen “Ve Ebru Akel”in sezon finalinde, programının yeni sezonda da süreceğini ilan eden Akel’in dediği olmadı. Akel’in yaz başında ATV’de başlayan, ancak üç bölüm sonunda veda...
  2. Evde Kaldım !!

Evde Kaldım !!

Gülmekten yarıldım bu karikatürü görünce meleklerim bu nasıl bir mantıktır yahu...Tüm evde kalmış kızlar bence bu yolu izlesin :D:deli:
  3. Bu pembe çocuk odasına hayran kaldım meleklerim

Bu pembe çocuk odasına hayran kaldım meleklerim

Pembe çocuk odası örneği Pembe genç kız odası örneği Gönlümden hep bir kız çocuğu geçiyor. Bu odayı gördüğümde ise daha çok istedim bunu. Zaten cibinlik modelleri hastasıyım, hem cibinlikli hemde bol kırlentli bu yatağı görünce bayıldım gerçekten. Bu fotoyu saklayayım ilerde lazım olabilir:) Sizcede cibinlikli çocuk yatağı çok hoş değil mi meleklerim?
  4. Çocuğunuza kur kaldır oyun çadırı yapın

Çocuğunuza kur kaldır oyun çadırı yapın

Çocuk çadırı Çocuk oyun çadırı örnekleri Çocuğunuza kendi ellerinizle oyun çadırı hazırlamak istemez misiniz? İhtiyacınız olan kumaş ve çıta. Bu örnekte beyaz kumaş kullanılmış olsa da siz çocuklarınızın sevdiği kahramanın olduğu kumaşları da kullanabilirsiniz. Çocuğunuz çadırdan çıktığınd kaldırabilirsiniz. Böylece bir çocuk oyun odası gibi bir alan olacaktır.

Sayfayı Paylaş