gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Cocuklar yogurt tarifi verirse

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

YİĞİTCAN: ilk önce tepsiyi yıkarız,tepsiye bişiler koyarız,yumurta koyarız,tabaktan bi tane süt koyarız,şeker,biber koyarız,tuz koyarız,böle böle yaparız,pencereye koyarız pişcek SELİN :sütü böle böle karıştırcaz,salatalık bişi koycaz,karıştırıcaz,içine makarna gibi yemek koyarız,sonra böle böle karıştırırız.

KÜBRA:sütlen yaparız,şeker konulur,içine önce şekerli su koyarız,yoğurdun içine döker yeriz.

RABİA: tabağı yıkarsın,makarna koyarsın,acı biber koyarsın,patlıcan koyarsın,yumurta ,elma,çilek koyarsın,bişiler koyarsın,balkonda pişer.

GÖKHAN: peynir süt kavanozun içine koyarız,karıştırıcaz sonrada happur huppur tabakta yiyecez

BARAN: tarifini bilmiyorum,süt gerek,sütü karıştırıcaz sonra bi güzel bi yoğurt çıkıcak,güzel yoğurt çıktığı için afiyetle yiyecez

NAZLI: süt gibi bişeylerden yapılır,peynirleri ezerler bide süt koyarlar,bişeyleri içine koyarlar,muz gibi sağlıklı şeyler koyarlar

forummekan.com

Cocuklar yogurt tarifi verirse konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cocuklarınız ....

cocuklarınız ....

Çocuklarınız sizin çocuklarınız değil, Onlar kendi yolunu izleyen Hayat'ın oğulları ve kızları. Sizin aracılığınızla geldiler ama sizden gelmediler Ve sizinle birlikte olsalar da sizin değiller. Onlara sevginizi verebilirsiniz, düşüncelerinizi değil. Çünkü onların da kendi düşünceleri vardır. Bedenlerini tutabilirsiniz, ...ruhlarını değil. Çünkü ruhlar yarındadır, Siz ise yarını...
  2. cocuklar

cocuklar

kızım şuan 3 yaşında we ewde ona tuwalet eğitimi weremiyrm tuwaletten korktugunu soyluyor. bide onu egitmek için ne yapmam lazım ne gibi oyuncaklar yada neler alabilirim
  3. Sütlü Yumurta Tarifi verir misiniz bana

Sütlü Yumurta Tarifi verir misiniz bana

Arkadaşlar pazar kahvaltılarında zengin bir menü isteyen eşime sütlü yumurta yapmak istiyorum ama nasıl yapılır bilmiyorum bana aranızda bilen varsa Sütlü Yumurta Tarifi verebilir mi?
  4. Etli Türlü Tarifi verir misiniz bana

Etli Türlü Tarifi verir misiniz bana

Merhaba hanımlar bu yaz günlerinde yaz sebzelerinden faydalanmak istiyorum ve etçil kocamında yemesi için sizden Etli Türlü Tarifi istiyorum. Bana Etli Türlü Tarifi verirseniz çok sevinirim.
  5. Güllaç Tarifi verir misiniz kolay olsun ama

Güllaç Tarifi verir misiniz kolay olsun ama

kızlar bu ramazan da bende ramazan tatlısı olan güllaç tatlısını yapmak istiyorum tadı nasıl merak da ediyorum acaba bana Güllaç Tarifi verecek biri var mı aranızda ama kolay olursa sevinirim.

Sayfayı Paylaş