gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Çocuklara müjde!

Konu, 'Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

5. Uluslararası İstanbul Çocuk Filmleri Festivali, 23 Ekim - 08 Kasım 2007 tarihleri arasında düzenleniyor. Festival, Açılış Galası ile başlayacak. Galada, Küçük Sinemacılardan Büyük Filmler Yarışması’nda ödül kazananlar açıklanacak. Festival çocuklara sinemanın kamera arkasını tanıştırmayı ve sevdirmeyi amaçlıyor. Gösteriler İstanbul CineCity Sinemaları’nda yapılacak.

Çocuklara müjde! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Unutkanlara müjde

Unutkanlara müjde

Şifresini unutanlar artık dökümanlarına ulaşabilecek.. Nasıl mı? Bir yazılım firması tarafından geliştirilen şifre bulma/hatırlama yazılımı (Password Recovery) sayesinde şifresi unutulduğu için kullanılamayan dokümanlar yeniden kullanılabilecek. Kullanılan karakter sayısına göre ortalama bilgisayarda birkaç saatten birkaç yıla kadar değişen sürelerde çözülebilen doküman şifreleri, 25 kata...
  2. Müjde

Müjde

İyi ve olumlu haberdir. Olduğu gibi çıkar
  3. Açıköğretimlilere müjde!

Açıköğretimlilere müjde!

aöf sınıfta kalma kalktımı aöf sınıfta kalma hakkı Açıköğretimli biri olarak güzel haberler aldıkça seviniyorum.. Birde şu paso işine el atsalar süper olacak... Okuldan alınan pasodan belli bir dönem sonra faydalanılamıyor... Artık açık öğretimdekiler üniversite kapısından girebilecek. Peki nasıl? Askeri okul, polis okulu öğrencilerisivil üniversitelere yatay geçiş yapabilecek....
  4. Müjde Ar kimdir

Müjde Ar kimdir

müjde ar kimdir müjde ar kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında herşey burada arkadaşlar. Türk Sineması'ın parlayan yıldızlarından bir isim Müjde Ar ve hayatı hakkında ki bilgilerle huzurlarınızdayız Melek'ler:) 1954 yılında İstanbulda doğdu. Bir süre tiyatro oyunculuğu ve mankenlik yaptı. İlk kez TV için çekilen Aşk-ı Memnu adlı dizide oynadı (1974). Ve...
  5. kızlar müjde

kızlar müjde

arkadaslar bugun test yaptım ve pozıtıf cıktı ınanamadım hemen gıttım ve bır test daha aldım onda da aynı cıktı ve 2 .cızgı cok nettı.ınsallah hamıleyım.hayırlı dualarınızı beklıyorum.allah kımseye aratmasın.allahım hepımıze saglıklı evlatlar nasıp etsın.

Sayfayı Paylaş